۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 13:27

ریپل اولین RippleNet ODL را با Pyypl در خاورمیانه راه اندازی کرد

01:49۰

بر اساس بیانیه شرکت، شرکت پرداخت‌های بلاک چین مستقر در سانفرانسیسکو، ریپل، با Pyypl، یک شرکت فناوری خدمات مالی مبتنی بر بلاک چین در خاورمیانه و آفریقا، برای استفاده از XRP برای پرداخت‌های فرامرزی در خاورمیانه شریک شده است.
مشارکت با Pyypl اولین استقرار نقدینگی درخواستی (ODL) RippleNet در خاورمیانه است و در حالی صورت می‌گیرد که ریپل خدمات RippleNet ODL خود را در سراسر جهان با وجود مشکلات قانونی در ایالات متحده گسترش می‌دهد.
در ماه جولای(تیر)، ریپل با SBI Remit، بزرگترین ارائه‌دهنده انتقال پول ژاپن، خدمات پرداخت موبایلی Coins.ph و پلتفرم تبادل دارایی دیجیتال SBI VC Trade در بخش ODL برای استفاده از XRP برای حواله‌های بین ژاپن و فیلیپین شریک شد. ریپل همچنین در ماه مارس(اسفند ۱۳۹۹)، ۴۰ درصد از سهام Tranglo را به عنوان بخشی از برنامه های توسعه RippleNet در جنوب شرقی آسیا به دست آورده است.

به گفته شرکت مشاوره مک کینزی و شرکت، خاورمیانه شامل دو مورد از سه کریدور بزرگ حواله در جهان است که امارات متحده عربی و عربستان سعودی مجموعاً ۷۸ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۰ پرداخت می کنند.
در بیانیه شرکت آمده است که XRP در امارات متحده عربی برگزار نخواهد شد و معاملات شامل ارز AED به عنوان بخشی از جریان پرداخت نخواهد شد.
بروکس انتویسل(Brooks Entwistle)، مدیر عامل RippleNet در APAC و MENA گفت: «MENA به لطف فهرست مشتریان برجسته، محیط نظارتی خوب و متمرکزی در راستای بهبودهای مورد نیاز برای ریپل است. راه‌اندازی اولین ODL دیگر در بازار نشان‌دهنده درک این موضوع است که دارایی‌های دیجیتال نقش اصلی را در آینده پرداخت‌های جهانی ایفا خواهند کرد.
ریپل در سال ۲۰۲۱ یک دفتر مرکزی منطقه‌ای در دبی تأسیس کرد و این شرکت می‌گوید حجم معاملات از اول سال تا به امروز در مقایسه با سال ۲۰۲۰ چهار برابر شده است.

منبع
forkast.news
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=7346

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.