۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 12:46

فردی در آگوست گذشته شیبا به ارزش ۳۴۰۰ دلار خرید، اکنون ۱.۵۵ میلیارد دلار ارزش دارد

01:26۰

شخصی که ۳۴۰۰ دلار شیبا اینو (SHIB) در آگوست گذشته خرید ،در حال حاضر ارزش ۱.۵۵ میلیارد دلاری دارد.
در مجموع، فرد ناشناس ۴۴ بار SHIB را از آگوست ۲۰۲۰ (مرداد ۱۳۹۹)خریداری کرده است ،با ۳۲۰۰ دلار بزرگترین خرید در هر زمان ،و مجموع دارایی آنها ۷۰,۲۰۰,۰۰۳,۱۰۷,۵۹۴ شیبا که اکنون ۵.۶۳ میلیارد دلار ارزش دارد.
پس از اشتراک‌گذاری آدرس کیف پول در توییتر، کاربر «Untraceable» این سوال را مطرح کرد که آیا بازار SHIB به اندازه‌ای نقد است که «در صورت فروش این کیف پول، ۵.۷ میلیارد دلار جذب کند؟»
طبق گزارش Etherscan، هولدر ناشناس SHIB در آگوست ۲۰۲۰ این توکن را خریداری کرد و در آن ماه در مجموع ۳۴۰۰ دلار در Wrapped Ethereum (WETH) هزینه کرد.
از آنجایی که قیمت SHIB بیش از ۹۴,۲۷۸,۲۳۹.۸% در سال گذشته افزایش یافته و در زمان نگارش این مقاله به ۰.۰۰۰۰۸۰۹۴ دلار رسیده است، این هولدر تنها از خریدهای آگوست خود به یک میلیاردر ارز دیجیتال تبدیل شده است.
بر اساس داده های CoinGecko، ارزش کل بازار SHIB اکنون ۴۰.۳ میلیارد دلار است. افزایش ارزش ۱۰۶۳ درصدی این دارایی در ۳۰ روز گذشته باعث شده است که شیبا، دوج کوین محبوب (DOGE) را کنار بزند.

اوایل امروز، تیم بازار کوین‌تلگراف سه دلیل پشت حرکت صعودی SHIB گزارش کرد، که به افزایش دسترسی کاربران از طریق لیست شدن در صرافی‌های رمزارزی متعدد، راه‌اندازی پروژه NFT خود Shiba Inu با نام «شیبوشی» و افزایش علاقه به اوپن اینترست(open interest) اشاره کرد.

منبع
cointelegraph
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=7381

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.