۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 00:48
ubi

یوبی سافت به دنبال سرمایه گذاری و ایجاد بازی های بلاکچین است

01:39۰

یوبی سافت، یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های بازی‌های ویدیویی در جهان که بازی‌های پرطرفداری مانند Assassin’s Creed، Far Cry و For Honor را ساخته، این هفته میزبان تماس درآمد سه‌ ماهه دوم خود بود، جایی که بلاک چین موضوع اصلی بحث بود.
مدیرعامل این شرکت فرانسوی، ییوز گیلموت (Yves Guillemot)، در کنار گزارش افزایش ۱۵ درصدی بازیکنان فعال منحصر به فرد در نیمه اول سال نسبت به سال ۲۰۲۰، و این واقعیت که Assassin’s Creed Valhalla به دومین بازی سودآور در تاریخ این شرکت تبدیل شده است، به این که قصد سرمایه گذاری و پذیرش شرکت های بازی مبتنی بر بلاک چین در این پلتفرم را دارد اشاره کرد.
علی‌رغم پیشرفت‌های قابل‌توجه در این فضا ،مانند تامین مالی شرکت Animoca Brands، مالک بازی متاورس The Sandbox ،مبتنی بر اتریوم ، Guillemot اظهار داشت که این پلتفرم در مراحل اولیه تحقیق و توسعه است.
Ubisoft در ماه آوریل (فروردین) به یک نود اعتبارسنجی در شبکه Tezos، یک اپراتور نود در شبکه Aleph.im در ماه جولای (تیر) و یکی از اعضای موسس Blockchain Game Alliance، ائتلافی برای تشویق به پذیرش این دو بخش، تبدیل شد. مدیر مالی Ubisoft، از تأثیرات احتمالی فناوری بلاک چین بر صنعت بازی بسیار صحبت کرد و افزود:

بلاک چین بازی کسب درآمد بیشتر را امکان پذیر می کند که به بازیکنان امکان می دهد محتوای خود را داشته باشند و ما فکر می کنیم که صنعت را بسیار رشد خواهد داد. ما با بسیاری از شرکت‌های کوچک که روی بلاک چین کار می‌کنند کار کرده‌ایم و شروع به کسب دانش خوبی در مورد اینکه چگونه می‌تواند بر صنعت تأثیر گذاشت، کرده ایم و می‌خواهیم یکی از بازیگران کلیدی در اینجا باشیم.

منبع
cointelegraph.com
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=7421

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.