۱۵ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 19:11

تحلیل ریپل(XRP) ۱۴۰۰/۰۸/۰۸

02:37۰

ریپل (XRP) در روزهای پایانی هفته ، شروع موفقی را داشته است. روند بازیابی سه روزه آن از کف قیمت چهار هفته ای در ۰.۹۵۴۳ دلار همچان ادامه دارد.

XRP ، در مسیر بازیابی خود از کف های قیمتی ماهانه و تمامی میانگین‌های متحرک روزانه اصلی (DMA) مجددا عبور کرده است و هم اکنون به دنبال عبور از آخرین سطح مقاومت کلیدی خود است تا این روند را ادامه دهد.

مقاومت خط روند نزولی در ۱.۱۴۱۵ دلار ، مقاومت بعدی آن است و بسته شدن کندلی روزانه بالاتر از آن، شکست مقاومتی الگوی کنج نزولی یک ماهه را تایید خواهد کرد.

عبور موفق از مقاومت این الگو منجر به آغاز یک روند صعودی می شود و ریپل در مسیر رسیدن به تارگت ۱.۴۰۷۵ دلاری قرار خواهد گرفت.

اما ، پیش از آن، گاوهای XRP با سقف های قیمتی ماه اکتبر (مهر) در حدود ۱.۲۲۹۱ دلار مواجه هستند که یک مقاومت سخت تلقی می گردد. با عبور از آن ، مقاومت ۱.۳۰ دلاری وارد عمل خواهد شد.

شاخص (RSI) 14 روزه به سمت ناحیه مثبت خود حرکت می کند و این نشان دهنده ادامه روند صعودی XRP است.

screenshot www.fxstreet.com 2021.10.30 12 04 48 300x134 - تحلیل تکنیکال ریپل(XRP)؛ شنبه 8 آبان

 

از سوی دیگر ، عقب نشینی XRP از مقاومت خط روند نزولی می تواند فروشندگان را به بازار برگرداند که طی آن ، XRP حمایت ۲۱-DMA در ۱.۱۰ دلار را  مورد امتحان قرار می دهد.

حمایت قابل توجه بعدی ، ۵۰-DMA افقی در ۱.۰۵۶۷ دلار ، قرار دارد.

ادامه ضعف XRP می تواند به خرس ها کمک کند تا قیمت را به ۱.۰۲۵۰ دلار برسانند ، جایی که۱۰۰DMA و ۲۰۰ نیز قرار دارند.

 

فروشندگان  در این ناحیه به دنبال ورود به بازار خواهند بود تا پوزیشن های شورت خود را در راستای کاهش قیمت به کف چند هفته‌ای باز کنند. بدین ترتیب ،ریپل در مسیر کاهش به سمت حمایت خط روند نزولی ۰.۹۴۷۲ دلاری قرار می گیرد.

منبع
fxstreet
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=7438

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.