۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 00:57

گردش روزانه دوج تا ۹۰٪ کاهش یافت

02:39۰

با توجه به سرویس داده‌های زنجیره‌ای Blockchair، گردش روزانه دوج کوین پس از رسیدن به بالاترین سطح سه ماهه قبلی خود، در ۲۹ اکتبر (۷ آبان)، به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. دلیل اصلی این امر ممکن است رفتار قیمتی این میم کوین باشد.

فعالیت بالای شبکه با حجم زیادی در بازار از جمله افزایش قیمت ۴۳ درصدی همراه شد. درست پس از رسیدن به بالاترین سطح سه ماهه، دوج تقریباً ۱۲٪ اصلاح کرد و سپس دوباره ۵٪ کاهش یافت.

با ورود نوسانات زیاد به بازارها، معامله گران و سرمایه گذاران بیشتری شروع به انتقال دارایی های دیجیتال خود از کیف پول های صرافی به کیف پول شخصی و بالعکس می کنند. با تثبیت قیمت و کاهش مداوم نوسانات، فعالان بازار تمایل دارند وجوه خود را بدون جابه‌جایی در صرافی‌ها یا کیف پول‌ها «رها کنند» که سپس باعث کاهش گردش روزانه می‌شود.

2021 10 30 18 34 13 DOGE Daily Circulation Decreases by 90 Here Are Main Reasons - گردش روزانه دوج تا 90٪ کاهش یافت

حرکات بزرگ در بازار اغلب با رشد ارزش دارایی های دیجیتال مرتبط است. از آنجایی که گردش روزانه به جای تعداد تراکنش‌ها، بر حسب حجم سنجیده می‌شود، هر زمان که کیف پول‌های نهنگ ها دارایی‌های خود را جابه‌جا می‌کنند، بازار باید انتظار افزایش نوسانات را داشته باشد.

در زمان انتشار این مقاله، دوج کوین با ۱/۴ درصد افت، با قیمت ۰/۲۸ دلار معامله می شود. اعداد حجم قبلی در بایننس اکنون به میانگین ۱/۵ میلیارد رسیده است.

منبع
u.today
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=7456

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.