۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 17:44

تحلیل اتریوم ۱۴۰۰/۰۸/۱۲

02:56۰

اتریوم موفق شد بالاتر از سطوح ۴۲۵۰ و ۴۳۰۰ دلاری مبنای حمایتی خوبی تشکیل دهد. اتر (ETH) یک رالی تازه را از بالای منطقه مقاومت ۴۴۰۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعتی آغاز کرد.

قیمت حتی به بالای ۴۵۰۰ دلار رسید و با بالاترین قیمت تاریخی خود معامله شد. در نمودار ساعتی جفت ارز ETH/USD یک شکست قیمت بالاتر از یک خط روند نزولی با مقاومتی نزدیک به ۴۳۴۰ دلار وجود داشت. قبل از آغاز روند اصلاح نزولی، اتر با قیمت ۴۶۴۲ دلار هم معامله شد.

نمودار اتر 2 - تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه 12 آبان

در این روند کاهشی، قیمت زیر سطح ۴۶۰۰ دلار شکسته شد. اتر اکنون به سطح فیبوی اصلاحی ۲۳.۶% موج صعودی اخیر کف نوسانی ۴۱۵۰ دلار به سقف قیمت ۴۶۴۲ دلار نزدیک شده است.

در حال حاضر اتر با قیمتی بالاتر از ۴۴۰۰ دلار (۴۵۷۱ دلار در این لحظه) و SMA-100 معامله می شود. اولین مقاومت در این روند صعودی نزدیک به سطح ۴۶۰۰ دلار است. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۴۶۴۰ دلار قرار می گیرد. شکست قیمت بالاتر از سطح ۴۶۴۰ دلار می تواند در کوتاه مدت قیمت را به سمت سطوحی بالاتر از ۴۷۲۰ دلار سوق دهد. هر گونه افزایش بیشتر می تواند قیمت را به سطح ۵۰۰۰ دلار برساند.

اگر اتریوم نتواند به بالای سطوح مقاومت ۴۶۰۰ و ۴۶۴۰ دلار صعود کند، احتمالاً اصلاح نزولی دیگری را آغاز خواهد کرد. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۴۵۴۰ دلار می باشد. اولین حمایت اصلی نزدیک به سطح ۴۵۰۰ دلار است. هر گونه کاهش بیشتر می تواند قیمت را به سمت حمایت ۴۳۲۰ دلاری سوق دهد. در این حالت، حمایت اصلی بعدی برای گاوها نزدیک به سطح ۴۲۰۰ دلار قرار می گیرد.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز ETH/USD در منطقه صعودی شتاب خود را از دست می دهد.

RSI ساعتی برای جفت ارز ETH/USD اکنون بالاتر از سطح ۵۰ است.

حمایت اصلی: ۴۴۰۰ دلار

مقاومت اصلی: ۴۶۴۰ دلار

منبع
newsbtc
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=7550

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.