۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 13:52

نگاهی کلی به وضعیت بازار رمزارزها ۱۴۰۰/۰۸/۱۴

03:00۰

روز دوم نوامبر (۱۱ آبان)، رمز ارز برتر بازار به بالاترین سطح خود در حدود ۶۴۵۰۰ دلار رسید ولی نتوانست این روند صعودی را به سمت آخرین رکورد خود در تراز ۶۷۰۰۰ ادامه دهد. درست برعکس، در این مرحله خرس ها وارد بازی شدند و قیمت این ارز را به پایین کشاند.
چند روز بعد، BTC تا مرز ۶۲ هزار دلار سقوط کرد. این وضعیت پس از انتشار اخبار مرتبط با آخرین جلسه فدرال رزرو ایالات متحده بدتر شد و بیت‌کوین ناگهان تا ۶۰ هزار دلار سقوط کرد.

با وجود اندک بهبودی که بعد از این اتفاق حاصل شد خرس ها در ۲۴ ساعت گذشته این دارایی را دوباره به پایین کشانده و قیمت بار دیگر تا زیر تراز ۶۰ هزار دلار سقوط کرد.

در حال حاضر قیمت حدود ۱۰۰۰ دلار بهبود یافته و در حدود ۶۲ هزار دلار ایستاده است. به این ترتیب ارزش بازار بیت کوین همچنان بالای ۱.۱۵۰ تریلیون دلار و دامیننس آن زیر ۴۳ درصد است.

بایننس کوین به بالاترین سطح ۶ ماه خود رسید

بیشتر کوین های جایگزین در ۲۴ ساعت گذشته نسبتاً راکد باقی مانده اند. اتریوم سولانا و چین لینک دستاوردهای جزئی داشته اند در حالیکه ریپل، کاردانو و پولکادات امروز به رنگ قرمز دیده می شود.

شیبا اینو همچنان به روند ریزشی خود ادامه داده و با دامپ ۸.۵٪ درصدی امروز تقریباً ۵۰ درصد تا بالاترین رکورد قیمتی خود فاصله گرفته است و اکنون در حدود ۰.۰۰۰۰۵ دلار قیمت دارد.

رمز ارز ترا از دیروز ۶ درصد افزایش یافته و در حال حاضر در حدود ۵۰ دلار ایستاده است. امروز بایننس کوین به عنوان برنده اصلی میان ۱۰ ارز برتر بازار شناخته می شود. نرخ رشد BNB در تایم فریم روزانه حدود ۶.۵ درصد بوده و اکنون با قیمتی در حدود ۵۹۰ دلار در حال ترید شدن است. این بالاترین سطح قیمت این ارز از اواسط ماه می (اوخر اردیبهشت) تاکنون می باشد.

بازار14 - نگاهی کلی به وضعیت امروز بازار رمزارزها ( 14 آبان)
امروز فهرست صد ارز برتر بازار یک عضو جدید داشته است. Phoenix global با نام اختصاری PHB با رشد نجومی ۶۰۰۰ درصدی در یک روز به قیمت ۰.۹٪ رسیده است.

در بین رمزارزهای کوچکتر بازار، CRO امروز ۲۴ درصد رشد داشته و Kadena (22%), Arweave (16%), OMG Network (16%), Enjin Coin (16%), The Graph (13%), Fantom (11%) و eCash (10%) به دنبال آن قرار می گیرند.

سرمایه تجمعی بازار اصلی رمزنگاری‌شده هم بار دیگر به رکورد ۲.۷۵۰ دلار رسیده است.

منبع
cryptopotato
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=7586

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.