۱۹ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 22:16
shiba

مجموعه NFT شیبوشی، با تم های شیبا اینو، فضای رمزارز را دگرگون کرده است!

02:18۰

شیبا اینو (SHIB)، یکی از محبوب‌ترین دارایی‌های دیجیتال در فضای رمزارزها است. در نتیجه، انواع مختلفی از پروژه های SHIB مانند قارچ در فضای کریپتو ظاهر می شوند. یکی از آنها مجموعه شیبوشی ها (Shiboshis) است، یک پروژه توکن غیرقابل تغییر (NFT) که برای احترام به تلاش‌های رمزارز شیب (SHIB) در بالا رفتن از موقعیت خود به سمت ماه ساخته شده است.

سگ های Shiboshis NFT را می توان در پلتفرم OpenSea پیدا کرد، بازاری که کاربران می توانند انواع مختلف مجموعه های دیجیتال را پیدا کنند. علاوه بر این، این NFT های شیبوشی دارای ویژگی های متفاوتی هستند که آنها را از یکدیگر جدا و منحصر به فرد می کند. به عنوان مثال، شیب با پیتزا یا استخوان، چشم های لیزری، و کلاه دزدان دریایی را می توان نام برد.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت Shiboshis از ۰.۶ ETH شروع می شود که می تواند تا ۵۰ ETH نیز برسد. این شیبوشی‌ها که با قیمت بالا به فروش می‌رسند دارای سرپوش فولادی و خفاشی کمیاب هستند که آنها را شبیه مرد آهنی و بتمن می‌کند.

از سوی دیگر، جدای از پروژه های NFT، توکن های SHIB نیز به عنوان گزینه های پرداخت توسط برخی از شرکت ها در سراسر جهان پذیرفته می شوند. در واقع، این دستاورد باعث شد تا جوامع رمزارز در سراسر جهان جشن بگیرند؛ به ویژه دارندگان SHIB.

امروز، توکن SHIB با قیمت صعودی ۰.۰۰۰۰۷۱۳۸ دلار برای هر توکن معامله می شود. این قیمت معاملاتی دارای ارزش بازاری تقریباً ۴۰ میلیارد دلاری است که رمزارز را به عنوان یکی از ده رمزارز برتر در CoinGecko قرار می دهد.

منبع
coinquora.com
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=7606

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.