۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 16:29
gamestop

گیم‌استاپ به دنبال استخدام یک مدیر حسابداری در زمینه ارز دیجیتال ،NFT ها و بلاکچین است!

کمتر از یک دقیقه۰

گیم‌استاپ (GameStop)، شرکت خرده‌فروشی بازی‌های رایانه‌ای و نرم‌افزارهای سرگرمی، آگهی استخدامی را در ۳ نوامبر (۱۲ آبان) منتشر کرد. طبق این آگهی ، این شرکت به دنبال استخدام یک متخصص حسابداری در زمینه توکن‌های غیر مثلی (NFT) ، ارزهای دیجیتال و سایر کاربردهای فناوری بلاک چین است. غول خرده فروشی قصد دارد که شخصی را با سابقه حسابداری در زمینه تجارت الکترونیک ویا گیمینگ استخدام کند.

شخصی که در این موقیعت انتخاب می شود ، در تیم توسعه فناوری و کسب و کار گیم‌استاپ کار خواهد کرد. این شخص موظف است که بر فرایند حسابداری عملیاتی پلت فرم NFT این شرکت با بالاترین میزان تسلط و درستی نظارت کند. گفتنی است که گیم‌استاپ در ماه آوریل (فروردین) به دنبال استخدام یک تحلیلگر بلاک چین با تخصص ارز دیجیتال بوده است.

در ماه می (اردیبهشت) ، این شرکت ، پورتال وب جدیدی را برای پلتفرم NFT خود راه اندازی کرد.  شایان ذکر است ، گروه سینمایی AMC، شرکت دیگری که سهام آن در Reddit محبوبیت قابل توجهی را کسب کرده است، قرار است تا پایان سال جاری ، پذیرش ارزهای دیجیتال را در سینماهای خود آغاز کند و در حال حاضر درحال بررسی رمزارز شیبا اینو است.

منبع
u.today
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=7613

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.