۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 18:13

تحلیل کاردانو ۱۴۰۰/۰۸/۱۵

02:43۰

کاردانو(ADA) از سقف تاریخی خود در ۳.۱۰ دلار ، نزدیک به ۴۲ درصد کاهش یافت و کف قیمت ۱.۷۷۵ دلاری را ایجاد کرد. این روند نزولی درحالی صورت می گیرد که کل بازار ارزهای دیجیتال روبه افزایش است. علیرغم اینکه هولدر های ADA از شرایط فعلی ناامید به نظر میرسند اما با توجه به دو سیگنال صعودی در قیمت کاردانو، همه چیز روبه بهبود است.

قیمت کاردانو در حال شکل گیری یک الگوی کف گرد است. علاوه بر آن، قیمت ADA منجر به شکل گیری یک الگوی بازگشتی کف سه قلو شده است که اغلب، آخرین مرحله این الگو به افزایش شدید قیمت منتهی می شود.

بنابراین، قیمت کاردانو برای رشد شدید آماده است و می تواند با یک روند صعودی آرام به سقف ۳.۱۰ دلاری برسد. سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که ADA با مقاومت های ۲.۳۰ دلاری و ۲.۵۳ دلاری روبرو خواهد شد که برای رسیدن به تارگت مذکور باید بر آنها غلبه کند.

ADAPERP 2021 11 06 08 45 41 637717663731490159 300x170 - تحلیل تکنیکال کاردانو؛ شنبه ۱۵ آبان
نمودار ۱ روزه جفت ارز ADA/USDT

در حالی که همه چیز برای قیمت کاردانو مثبت به نظر میرسد ،اما با کاهش قیمت به زیر ناحیه تقاضای ۱.۷۳ دلار الی ۱.۸۷ دلار، سناریوی نزولی محتمل می شود و بسته شدن کندلی روزانه زیر سطح ۱.۷۳ دلاری ،سناریوی صعودی را باطل می کند. در این صورت ، مسیر کاهش قیمت به حمایت فوری ۱.۵۸ دلاری هموار خواهد شد.

 

منبع
fxstreet
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=7618

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.