۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 17:27

تحلیل ترا (LUNA) ۱۴۰۰/۰۸/۱۶

02:07۰

ترا (LUNA) در ۴ اکتبر(۱۲ مهر) ،رکورد قیمت ۴۹.۵۷ دلاری را به ثبت رساند، اما کندل چهار ساعته آن در ۴۸.۳۹ دلار بسته شد. از آن زمان، LUNA ، چهار بار برای عبور از این مانع تلاش کرد اما این سطح به عنوان مقاومت قدرتمندی حفظ شد.

با این حال، ترا در ۴ نوامبر(۱۳ آبان) با فشار خرید شدیدی روبه رو شد که به دنبال آن ، با موفقیت از مقاومت مذکور عبور کرد و با رشد ۱۵ درصدی ، سقف جدیدی را در ۵۳.۲۹ دلار به ثبت رساند. پس از آن، LUNA به میزان ۱۰ درصد کاهش داشت، اما روند بازیابی خوبی را پشت سر گذاشت و پتانسیل ادامه روند صعودی خود را دارد.

در این صورت، سرمایه‌گذاران می‌توانند انتظار داشته باشند که قیمت ترا با رشد ۲۰ درصدی از موقعیت فعلی خود، به سمت سطح ۱۶۱.۸% فیبوناچی اکستنشن مبتنی بر روند در ۶۱.۹۲ دلار پیش برود.

اگرچه LUNA می تواند روند صعودی خود را ادامه دهد، اما شرایط بازار ایجاب می‌کند که معامله‌گران در این شرایط احتیاط کنند زیرا نوسانات بازار معمولاً در روزهای آخر هفته بالا است.

LUNAPERP 2021 11 07 07 56 11 637718519912044176 300x171 - تحلیل تکنیکال ترا (LUNA)؛ یکشنبه ۱6 آبان
نمودار ۴ ساعته جفت ارز LUNA/USDT

در حالی که همه چیز برای قیمت ترا مثبت به نظر میرسد اما از دست دادن حمایت ۴۸.۳۹ دلاری، نشان دهنده عدم قطعیت و ضعف خریداران است و این حرکت حاکی از احتمال ادامه روند نزولی است.

اگر گاوهای LUNA به سرعت بازیابی شوند و مجددا به بازار بازگردند ، روند صعودی به احتمال زیاد ادامه یابد. اما از دست رفتن کف حمایتی بعدی در ۴۶.۲۰ دلار، سناریوی صعودی LUNA را باطل خواهد کرد.

منبع
fxstreet
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=7685

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.