۱۹ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 21:29

افزایش ۱۳ درصدی قیمت Avalanche و ثبت یک سقف تاریخی جدید

05:41۰

یکی از برترین های این هفته آوالانچ (AVAX) بوده است که در این هفته بیش از ۳۵ درصد و تنها امروز بیش از ۱۳ درصد افزایش داشته است. با ارزش بازار ۱۸ میلیارد دلار، Avalanche یک رمزارز غول است. بیایید نگاهی دقیق‌تر به AVAX بیندازیم و ببینیم این همه هیجان به خاطر چیست.

آوالانچ(AVAX) چیست؟

Avalanche پلتفرمی برای راه اندازی اپلیکیشنهای سفارشی DeFi ، توکن ها و حتی صرافی ها است. AVAX توکن بومی پلتفرم Avalanche با روش اجماع Proof-of-Stake است.

طبق وب سایت رسمی آنها:

Avalanche یک پلت فرم قراردادهای هوشمند باز و قابل برنامه ریزی برای اپلیکیشن های غیرمتمرکز است.

یکی از مزایای بزرگ Avalanche شبکه دوستدار محیط زیست است. از آنجایی که AVAX یک کوین اثبات سهام است، نیازی به هدر دادن انرژی برای اهداف ماینینگ نیست.

علاوه بر این، توسعه دهندگان اتریوم می توانند به راحتی از پلتفرم Avalanche برای ساخت dApp های سازگار با Solidity استفاده کنند. مجموعه ای از اسناد موجود است که ایجاد قراردادهای هوشمند را برای هر کسی آسان می کند.

چرا قیمت Avalanche در حال افزایش است؟

یکی از دلایل اصلی افزایش قیمت چشمگیر AVAX به دلیل اکوسیستم Avalanche است که بر روی این پلتفرم ساخته شده است.

2021 11 07 12 24 24 Window - افزایش 13 درصدی قیمت Avalanche و ثبت یک سقف تاریخی جدید

2021 11 07 12 24 59 Window - افزایش 13 درصدی قیمت Avalanche و ثبت یک سقف تاریخی جدید

 

DeFi Alliance یک عکس زیبا در توییتر منتشر کرد که خلاصه ای از اکوسیستم Avalanche و تعداد اپلیکیشنهای موجود را نشان می دهد. با چنین اکوسیستم فعالی، جای تعجب نیست که Avalanche در ۳ ماه گذشته بیش از ۴۷۸ درصد افزایش داشته است.

در خبری دیگر، بلومبرگ اخیراً در مورد صندوق ۲۲۰ میلیون دلاری Avalanche به نام بلیزارد(Blizzard) گزارش داده است که برای تسریع توسعه اکوسیستم آنها اختصاص داده شده است.

کنار گذاشتن چنین مقدار زیادی برای ایجاد انگیزه برای توسعه بیشتر در پلتفرم Avalanche، راهی مطمئن برای هیجان زده کردن توسعه دهندگان و معامله گران است.

Avalanche که در سپتامبر ۲۰۲۰(شهریور۱۳۹۹) راه اندازی شد بیش از ۳۰۰ اپلیکیشن بر روی پلتفرم خود دارد که در حال حاضر بیشتر از بسیاری از ارزهای دیجیتال است.

AVAX خود را به عنوان یک رقیب قدرتمند در فضای کریپتو ثابت کرده و رتبه سیزدهم برترین از نظر ارزش بازار را کسب کرده است. تعجب نخواهم کرد اگر آوالانچ تا پایان سال به جمع ۱۰ رمزارز برتر راه پیدا کند.

 

 

منبع
nulltx
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=7689

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.