۱۹ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 22:47

تحلیل سیف مون ۱۴۰۰/۰۸/۱۶

02:18۰

رمزارز SafeMoon از ۲۰ اکتبر (۲۸ مهر) تا ۲۹ اکتبر(۷ آبان)، با رشد ۲۴۰ درصدی از ۰.۰۰۰۰۰۱۸۵ دلار به ۰.۰۰۰۰۰۶۱۵ دلار رسید. در حالی که رشد اخیر آن چشمگیر بود اما سرمایه گذاران رویکردی به سمت سیو سود داشتند و منجر به افت ۳۴ درصدی ارزش بازاری SAFEMOON شدند.

در حال حاضر، قیمت SafeMoon بین ۰.۰۰۰۰۰۳۷۷ دلار و ۰.۰۰۰۰۰۴۷۰ دلار متغیر است. این محدوده، بهترین مکان برای از سرگیری روند صعودی این آلت کوین است. روند صعودی حاصل شده باید در ابتدا از سطح مقاومت ۰.۰۰۰۰۰۵۵۸ دلاری عبور کند تا  به نخستین تارگت خود در ۰.۰۰۰۰۰۷۷۴ دلار دست یابد. در این صورت ، SafeMoon به میزان ۶۵ درصد رشد می کند. عبور از مانع مذکور ، قیمت SafeMoon را  در مسیر رسیدن به ۰.۰۰۰۰۰۹۵۱ دلار قرار می دهد که در مجموع از قیمت فعلی ، ۱۰۰ درصد رشد می کند.

در برخی از شرایط ، روند صعودی SafeMoon می‌تواند تا سقف تاریخی ۰.۰۰۰۰۰۹۶۶ دلاری، ادامه یابد.

safe 637718482512957052 300x176 - تحلیل تکنیکال SafeMoon؛ یک شنبه ۱6 آبان
نمودار روزانه جفت ارز SAFEMOON/USDT

از سوی دیگر، اگر قیمت SafeMoon نتواند بالاتر از کف حمایت ۰.۰۰۰۰۰۳۷۷ دلاری تثبیت شود ، به احتمال زیاد حمایت ۰.۰۰۰۰۰۳۱۰ دلاری مورد امتحان قرار خواهد گرفت. اگر فروشندگان SAFEMOON بتوانند کندلی روزانه زیر حمایت مذکور ببندند ، سناریوی صعودی باطل خواهد شد.

این حرکت همچنین می‌تواند منجر به افت ۵۰ درصدی قیمت به سطح حمایت بعدی در ۰.۰۰۰۰۰۱۵۱ دلار شود، جایی که این آلت کوین تلاش خود را برای بازیابی خواهد کرد.

منبع
fxstreet
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=7693

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.