۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 17:58

شهردار منتخب نیویورک:عرصه ارزهای دیجیتال باید در مدارس شهر نیویورک آموزش داده شود

01:46۰

بنا به اعلام اریک آدامز(Eric Adams)، شهردار منتخب نیویورک، مدارس باید در زمینه ارزهای دیجیتال و بلاک چین آموزش بدهند. گفتنی است که وی در انتخابات اخیر شهرداری نیویورک متعهد شد ، زمانی که در ژانویه آغاز به کار کند ، شهری ، حامی ارز دیجیتال بسازد.

آقای آدامز روز یکشنبه در برنامه «State of the Union» شبکه CNN عنوان کرد:
“من هنگامی که درباره بلاک چین و بیت کوین صحبت کردم، جوانان متعجب می شوند و از من میپرسند این چه چیزی است؟». در پاسخ به این سوال که آیا می تواند بیت کوین را توضیح دهد، وی با خنده افزود که جواب این سول حتی برای متخصصان نیز دردسر دارد.

به گفته آقای آدامز ، بیت کوین ،شیوه ی جدیدی برای پرداخت کالاها و خدمات در سراسر جهان است. مدارس باید برای آموزش این فناوری باز شوند و آموزش این نوآوری جدید ارائه شود.

این دموکرات ۶۱ ساله در پاسخ به این سوال که آیا پذیرش بیت‌کوین ویا سایر ارزهای دیجیتال در کسب‌وکارهای شهر نیویورک ، ترویج خواهد داد ویا خیر ، عنوان کرد :

ما آن را بررسی کرده و با دقت گام های لازم را خواهیم برداشت تا آن را به درستی پیاده سازی کنیم.

شایان ذکر است که شهردار منتخب طی هفته جاری عنوان کرد که حقوق سه ماه اول خود را بر حسب بیت کوین دریافت خواهد کرد و قصد دارد جریان مشاغل مرتبط با متخصصین و استعداد های حوزه کریپتو  را در نیویورک ایجاد کند. وی پیش از این ،در راه‌اندازی رمز ارزی موسوم به میامی‌کوین همراه شده بود.  بنا به مصاحبه روز چهارشنبه آقای سوارز با رادیو بلومبرگ ، درحال حاضر وی برای رقابتی دوستانه با میامی‌ که به قطب های ایالات متحده در عرضه ارز‌های دیجیتال تبدیل شده است ، قصد دارد اقدامات مشابهی را در نیویورک عملی کند.

منبع
u.today
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=7713

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.