۱۹ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 22:31

تحلیل ریپل(XRP) ۱۴۰۰/۰۸/۱۷

03:00۰

ریپل(XRP) برای یک روند صعودی شدید آماده به نظر میرسد زیرا به مرز بالایی الگوی مثلث متقارن حاکم در نمودار روزانه خود رسیده است. الگوی تکنیکال حاکم، رشد ۳۹ درصدی ریپل به سمت تارگت ۱.۷۷ دلاری را پیش بینی می کند ، اما برای تحقق این امر ،XRP باید با کندلی روزانه در بالای سطح ۱.۲۷ دلاری بسته شود.

اندیکاتور (TRIN) ،شاخصی است که احساسات کلی بازار را ارزیابی می شوند. این اندیکاتور به اعتبار روند صعودی ریپل می افزاید زیرا بر اساس آن ، تعداد خریداران ریپپل کمی بیشتر از فروشندگان است.

خط روند صعودی بالایی الگوی مثلث متقارن به عنوان یک مقاومت قدرتمند برای قیمت XRP عمل می کند زیرا ریپل از ۱۶ آوریل(۲۷ فروردین) موفق به عبور از این خط روند نشده است.

با این حال ، در صورتی شاهد بسته شدن کندلی روزانه در بالای سطح ۱.۲۷ دلاری نباشیم ، ریپل به داخل الگوی مذکور عقب نشینی خواهد کرد و تا زمانی که جهت بعدی XRP مشخص نشود ، در این محدوده به رنج زنی ادامه خواهد داد.

 

XRPUSDT 2021 11 08 12 46 32 637719436048951972 300x138 - تحلیل تکنیکال ریپل(XRP)؛ دوشنبه 17 آبان
نمودار روزانه جفت ارز XRP/USDT

سطح اصلاحی ۶۱.۸% فیبوناچی در در ۱.۲۰ دلار و سپس سطح اصلاحی۵۰% فیبوناچی در ۱.۱۳ دلار، اولین خطوط حمایتی ریپل محسوب می شوند. در ادامه ، میانگین متحرک ۲۱ روزه (SMA) در ۱.۱۲ دلار می تواند به عنوان حمایت بعدی ریپل عمل کند.

در صورت ادامه رشد فشار فروش، قیمت XRP به سمت قدرتمندترین سطح حمایتی خود در ۱.۰۶ دلار پیش خواهد رفت ، جایی که سطح اصلاحی ۳۸.۲ درصد فیبوناچی، میانگین های متحرک ساده ۵۰ روزه و ۱۰۰ روزه و خط حمایت شاخص (MRI) همسطح می شوند.

سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که شاخص MRI در زمینه عقب نشینی و رنج زنی قیمت XRP هشدار داده است. هر گونه افزایش بیشتر در مومنتوم نزولی می تواند ریپل را در مسیر کاهش به SMA 200 روزه در ۱.۰۰ دلار قرار دهد.

منبع
fxstreet
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=7717

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.