۱۹ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 23:42

تحلیل لایت کوین ۱۴۰۰/۰۸/۱۸

03:002۰

لایت کوین (LTC) از ۲۹ سپتامبر (۷ مهر) ۷۷ درصد رشد کرد و با موفقیت از سد مقاومت ۲۳۲.۹۴ دلاری عبور کرد. به رغم اینکه قیمت از این مقاومت بالاتر است اما برای تأیید کامل آن ،لایت کوین باید از آن جهش یابد و آنرا به سطح حمایتی خود تبدیل کند. بنابراین، مورد امتحان قرار دادن سطح ۲۳۲.۹۴ دلاری ، می تواند یک فرصت خرید برای سرمایه گذارانی باشد که از جهش امروز LTC عقب مانده اند.

با تثبیت لایت کوین در بالای سطح مذکور ، به احتمال زیاد لایت کوین در مسیر عبور از سطح ۵۰ درصدی فیبوناچی در ۲۵۸.۸۴ دلار قرار می گیرد. با عبور از این سطح ، تأیید ثانویه روند صعودی حاصل می شود. اگر مومنتوم گاوی ادامه پیدا کند و LTC به روند صعودی خود ادامه دهد ، می تواند سطح اصلاحی ۷۰.۵%فیبوناچی در ۳۲۲.۳۱ دلار مجددا مورد امتحان قرار می دهد.

در حالی که ادامه رشد ارزش LTC محتمل به نظر میرسد ،اما قیمت لایت کوین باید با کندلی روزانه بالاتر از ۳۴۸.۶۳ دلار بسته شود. با فرض انجام این کار، خریداران به احتمال زیاد این آلت کوین را به سمت سقف محدوده قیمتی خود در ۴۱۳.۶۵ دلار پیش ببرند.
در مجموع ، لایت کوین از سطح ۲۳۲.۹۴ دلاری به میزان ۷۷ درصد رشد خواهد کرد.

LTCPERP 2021 11 09 07 21 24 637720203132302131 300x171 - تحلیل تکنیکال لایت کوین (LTC)؛ سه شنبه 18 آبان
نمودار ۱ روزه جفت ارز جفت ارز LTC/USDT

صرف نظر از چشم انداز صعودی، قیمت لایت کوین باید حتما با کندلی روزانه در بالای ۲۵۸.۸۴ دلار بسته شود و سطح حمایت ۲۳۲.۹۴ دلار را حفظ کند. عدم انجام این کار ، ممکن است منجر به سقوط لایت کوین به سطح ۱۸۹.۷۵ دلاری شود. البته LTC می تواند از این سطح ، روند صعودی خود را از سر بگیرد ، اما با بسته شدن کندلی روزانه زیراین سطح و رسیدن قمیت به کف پایین تر از آن ، سناریوی صعودی را باطل می کند.

در چنین حالتی، قیمت لایت کوین مجدداً به حمایت ۱۷۰.۶۱ دلاری عقب نشینی خواهد کرد.

منبع
fxstreet
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=7789

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.