۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 00:27

تحلیل اتریوم ۱۴۰۰/۰۸/۱۹

03:00۰

رالی اخیر اتریوم تا بالای سطوح مقاومت ۴۶۵۰ و ۴۷۰۰ دلار ادامه یافت تا جایی که اتر (ETH) بالاتر از منطقه مقاومت ۴۷۵۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعتی شتاب گرفت.

اتر حتی به بالای ۴۸۰۰ دلار رسید و با بالاترین قیمت تاریخی خود یعنی ۴۸۳۹ دلار معامله شد و در حال حاضر در حال اصلاح سود است. در این روند اصلاحی، قیمت زیر سطح حمایتی ۴۷۵۰ دلار شکسته شد. علاوه بر این، در نمودار ساعتی جفت ارز ETH/USD، زیر یک خط روند صعودی اصلی با حمایتی نزدیک به ۴۸۰۰ دلار شکست قیمت دیده شد. قیمت اتر اکنون بالای ۴۶۵۰ دلار (۴۷۱۱ دلار) و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعتی ایستاده است.

نمودار اتر 5 - تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه 19 آبان

اولین مقاومت در روند صعودی این ارز نزدیک به سطح ۴۷۲۰ دلار است. مقاومت بعدی هم نزدیک به سطح ۴۷۵۰ دلار مانع از حرکت آن خواهد شد. شکست قیمت بالاتر از سطح ۴۷۵۰ دلار ممکن است جرقه آغاز یک رالی تازه باشد. در این حالت، مقاومت بعدی نزدیک به سطح ۴۸۰۰ دلار خواهد بود. هر گونه افزایش بیشتر می تواند در کوتاه مدت قیمت را به سمت تراز ۵۰۰۰ دلار سوق دهد.

اگر اتریوم نتواند از سطوح مقاومت ۴۷۲۰ و ۴۷۵۰ دلاری بگذرد، می‌تواند همچنان به روند اصلاح نزولی خود ادامه دهد. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۴۶۸۰ دلار و SMA-100 خواهد بود.

اولین حمایت اصلی نیز نزدیک به سطح ۴۶۰۰ دلار است. این حمایت در نزدیکی سطح فیبوناچی اصلاحی ۵۰% حرکت صعودی ۴۳۴۶ دلار به ۴۸۳۹ دلار واقع است. هر گونه افت بیشتر می تواند قیمت را به سمت حمایت ۴۵۴۰ دلاری هدایت کند. در چنین شرایطی حمایت بعدی که به کمک گاوها خواهد آمد نزدیک به سطح ۴۴۶۰ دلار قرار دارد.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز ETH/USD در منطقه نزولی شتاب خود را از دست می دهد.

RSI ساعتی برای جفت ارز ETH/USD اکنون زیر سطح ۵۰ است.

حمایت اصلی: ۴۶۵۰ دلار

مقاومت اصلی: ۴۷۵۰ دلار

منبع
newsbtc
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=7821

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.