۱۹ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 23:16
kryptomom

حراج NFT های بازی Kryptomon در ۱ ثانیه به فروش کامل رسید!

05:37۰

توکن‌های غیرقابل تغییر (NFT) همچنان بر فضای کریپتو تسلط دارند و کریپتومون (Kryptomon) یک مثال عالی از این موضوع است. بازی NFT کسب درآمد Kryptomon، یک فروش ۲۴ ساعته تخم در بازار NFT بایننس راه اندازی کرد و طبق گزارش ها، به طور کامل فقط در یک ثانیه به فروش رسید!

Kryptomon یک بازی بلاک چینی است که ترکیب بازی های Pokémon و Tamagotchi و CryptoKitties می باشد. این حراج ۲۴ ساعته شامل ۲۰۰۰ تخم NFT بود و به کاربران بایننس اجازه داد تا برای به دست آوردن کسری از ارزش فروش مجدد آن در بازی شرکت کنند.

کسانی که در فروش تخم شرکت کردند فقط به خرید ۳ جعبه مرموز محدود بودند که هر کدام حاوی یک تخم کریپتومون بود. وقتی خریداران جعبه‌ها را باز می‌کنند، شانس کوچک اما منصفانه‌ای برای کشف کریپتومون‌های متعلق به نسل‌های قبلی خواهند داشت. در همین حال، یک برنده خوش شانس حتی احتمال برنده شدن کریپتومون‌ نسل صفر (Gen 0) را خواهد داشت؛ مهم است که توجه داشته باشید که تنها ۱۰۰ مورد از آن در کل بازی وجود خواهد داشت. به دلیل معدود بودن آن، به عنوان یک کالای کمیاب در نظر گرفته می شود که اخیراً قیمت های ۷۲.۴۵ BNB را در بازار معاملات دست دوم داشته است.

علاوه بر این، به مالک جدید کریپتومون‌ نسل صفر این فرصت داده می شود تا در یکی از جلسات در Founders Talks به بنیانگذاران پروژه Kryptomon بپیوندد. برای روشن شدن موضوع، Founders Talks یک جلسه AMA (هرچه می خواهی بپرس) محبوب است که توسط اعضای تیم Kryptomon میزبانی می شود و به آنها اجازه می دهد با جامعه ارتباط برقرار کنند.

مدیر عامل شرکت کریپتومون، آمیت پلد (Amit Peled)، در مورد این موضوع اظهار نظر کرد و گفت:

ما از همکاری با بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان هیجان زده هستیم. از آنجایی که NFT ها واقعاً شروع به ظهور می کنند، ما به بازیکنان خود و همچنین کاربران بایننس روشی واقعاً منحصر به فرد برای شرکت در اکوسیستم، کسب جوایز و لذت بردن از یک بازی واقعاً سرگرم کننده ارائه می دهیم.

از سوی دیگر، بایننس NFT یکی از برجسته ترین نام ها در فضای کریپتو است. در حال حاضر بیش از ۲۵ میلیون دلار فروش در تنها یک ماه اول فعالیت خود دیده است.

منبع
coinquora.com
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=7840

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.