۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 12:26

حجم معاملات SHIB در ۲۴ ساعت گذشته به ۵.۶ میلیارد رسید

02:00۰

هرچه میم کوین معروف شیبا اینو(SHIB) گام‌های بیشتری برمی دارد، ارتش SHIB به سرعت پیش می رود و به حجم معاملات ۵.۶ میلیارد در ۲۴ ساعت گذشته رسیده است. این موضوع مورد توجه شانون بری (Shannon Bray)، نامزد سنای ایالات متحده قرار گرفت. به گفته بری، این “یک موضوع بزرگ” است. او همچنین به دنبال کنندگان توییتر خود توصیه کرد که نمودارها را بررسی کنند و کمی استراحت کنند.

در توییتی توسط Watcher Guru، سایتی که داده‌های ارزهای رمزنگاری شده و توکن های غیرقابل تغییر (NFT) را ردیابی می‌کند، اشاره شد که میم کوین محبوب SHIBA INU بار دیگر جهان را با حجم معاملات ۵.۶ میلیاردی خود شوکه کرده است. این بدان معناست که حامیان آن، ارتش SHIB، یک بار دیگر برای تجارت ارز دیجیتال مورد علاقه خود تجمع کرده اند.

اخیراً، SHIB از دوج(DOGE) پیشی گرفت و بر اساس ارزش بازار، بر اساس وبسایت‌ های اطلاعات رمزارز مانند CoinMarketCap و CoinGecko وارد ۱۰ ارز دیجیتال برتر شد. با این حال، در حال حاضر، SHIB رتبه خود را از دست داد و به رتبه ۱۱ سقوط کرد، درست پس از DOGE که در رتبه ۱۰ قرار دارد.

این نشان می دهد که نبرد برای برترین سکه میم سگ هنوز شدید است و حامیان DOGE آماده نیستند تا رتبه اول را به SHIBA INU واگذار کنند.

منبع
Coinquora.com
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=7919

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.