۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 12:39

مای اتر والت به کاربران اجازه می دهد تا بلوک های اتریوم را به عنوان NFT ایجاد کنند

01:51۰

مای اتر والت(MyEtherWallet) یا MEW اولین مجموعه NFT خود را به نام بلوک های ETH در روز پنجشنبه راه اندازی کرد که بلاک های فردی را در بلاک چین اتریوم توکنیزه می کند. تصاویر منحصر به فرد مرتبط با بلوک های ETH بر اساس داده های بلوک تولید می شوند. این NFT ها به طور انحصاری برای کاربران MEW از طریق وب سایت MyEtherWallet در دسترس هستند.
بنیان‌گذاران اتریوم اولین دیب‌ها( dib) را در بلوک‌های یک تا ۱۰ نامیدند. همچنین ۱۳ بلوک اتریوم نشان‌دهنده تاریخ اتریوم ، مانند نقاط عطف مهم، فورک‌ها و به‌روزرسانی‌های بلاک چین ، وجود دارد که برای یک حراج یک ماهه قرار داده شده‌اند. عواید حاصل از آن به سازمان هایی مانند The Skid Row Housing Trust، ویکی پدیا، Girls Who Code و NPR و غیره اهدا خواهد شد.
کوین تلگراف با کوسالا همچاندرا(Kosala Hemachandra)، مدیرعامل MEW صحبت کرد تا درباره تصمیم کیف پول اصلی اتریوم برای پذیرش NFT و نوآوری در بلاک چین اتریوم بیشتر بداند:

او در ادامه توضیح داد که هدف این پروژه فراهم کردن دسترسی کامل به تمام بلاک چین اتریوم است. از آنجایی که اکثر بازارهای NFT در حال حاضر بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده‌اند، او به ما گفت که «منطقی است» که کاربران اتریوم را در تمام سطوح مهارت درگیر کنیم و به آن‌ها اجازه می‌دهیم قطعات منحصربه‌فردی از خود بلاک چین را برش دهند و مالک آن شوند.

از آنجایی که هم بلاک چین اتریوم و هم MyEtherWallet در سال ۲۰۱۵ (۱۳۹۳)تأسیس شدند، Hemachandra خاطرنشان کرد که MEW قرار گرفتن در خط مقدم نوآوری برای جامعه اتریوم را در اولویت قرار داده است.:
ما معتقدیم که [اتریوم] می تواند به بهترین بلاک چین غیرقابل انکار برای Web3 تبدیل شود و اکنون، با بلوک های اتریوم، همه ما می توانیم به یاد بیاوریم که چگونه به آنجا رسیدیم.

منبع
cointelegraph
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=7948

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.