۱۹ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 21:27

تحلیل وی چین(VET) ۱۴۰۰/۰۸/۲۳

03:00۰

رمزارز وی چین (VET) پس از عقب نشینی از سقف قیمتی شش ماهه ۰.۱۸۹۸ دلاری، در حال نوسان در یک محدوده ثابت گاوی است. خریداران VET درحال حاضر پیش از شروع روند صعودی ، نفسی تازه می کنند.

علیرغم عملکرد نه چندان قابل توجه اخیر قیمت وی چین، گاوها همچنان با توجه به پیش‌بینی خوش‌بینانه متخصصان بازار ، به روند روبه رشد آن امیدوار هستند.

اخیرا، جاستین بنت(Justin Bennet)، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، در توییتی عنوان کرد که «#بیت کوین بالاتر از ۶۵۰۰۰ دلار به معنی ,وی چین ۱.۶۰ دلاری در دسامبر(آذر) است. اگر در ماه دسامبر این آلت کوین به این سقف قیمتی برسد و چرخه بازار تا مارس ۲۰۲۲(اسفند) ادامه داشته باشد، #VET احتمالاً در محدوده ۲ تا ۳ دلار قرار خواهد داشت.

قیمت وی چین به دنبال رسیدن به بالای ۰.۱۶۵۰ دلار است

نمودار روزانه وی چین حاکی از آن است که قیمت VET پس از بازیابی جزئی در روز شنبه ، به دنبال رشد است و فروشندگان همچنان در نزدیکی سطح ۰.۱۶۵۰ دلاری در کمین هستند.

عبور قاطع وی چین از سطح مذکور ، منافع صعودی را احیا می کند و به دنبال آن ، روند صعودی جدیدی به سمت سقف های قیمتی شش ماهه آغاز خواهد شد.

گاوهای VET در نزدیکی مقاومت ۰.۲۰ دلاری می توانند متوقف شوند. پس از آن، سطوح قیمتی در حدود ۰.۲۲ دلار که از ۱۲ مه(۲۲ اردیبهشت) امتحان نشده است ، دنبال خواهد شد.

شاخص (RSI) 14 روزه در لحظه نگارش این تحلیل ،ثابت است و حاکی از روند فعلی این رمزارز است ، اما احتمال روند صعودی همچنان بالاتر است زیرا این شاخص سرشناس در بالای مرز ۵۰ خود قرار دارد.

 

VET 637724643525156094 300x137 - تحلیل تکنیکال وی چین(VET)؛ یک شنبه 23 آبان
نمودار روزانه جفت ارز VET/USD

وی چین تا زمانی که بتواند بالاتر از حمایت بحرانی خود در حدود ۰.۱۴۹۰ دلار حفظ شود ، به احتمال زیاد پتانسیل رشد را خواهد داشت. حمایت مذکور محلی است که کف های قیمتی اخیر با میانگین متحرک روزانه ۲۱ (DMA) و حمایت خط روند صعودی برخورد می کنند.

در صورتی که وی چین با کندلی روزانه زیر این سطح بسته شود ، قیمت در مسیر افت شدید به سمت ۵۰-DMA صعودی در ۰.۱۲۷۷ دلار قرار خواهد گرفت.

با ادامه روند نزولی ، حمایت مقاومی در حدود ۰.۱۲ دلار قرار دارد که شامل۱۰۰DMA و ۲۰۰ نیز است.

منبع
fxstreet
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=7987

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.