۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 14:01

با پیشرفت حراج پاراچین پولکادات، مون ریور از ۸ میلیون تراکنش فراتر رفت

02:00۰

مون ریور (Moonriver)، یک شبکه آزمایش قناری(canary-test network) برای پروتکل مون بیم (Moonbeam)، این هفته با انجام هشت میلیون تراکنش در شبکه خود، به نقطه عطفی رسید و به پاراچین پیشرو در کوساما(Kusama) تبدیل شد.

این پلتفرم در توئیتر اعلام کرد که در ۱۰ نوامبر(۱۹ آبان)، به تعداد تراکنش های چند میلیونی رسیده است و آن را به بزرگترین پاراچین مورد استفاده در شبکه کوساما تبدیل کرده است.

Moonriver، یکی از چندین پاراچین موفق در کوساما است و یک اسلات پاراچین برای سال ۲۰۲۲ با بیش از ۶۰ ادغام زنده، ۱۷۳۰۰۰ کیف پول و ۲۰۰۰ توکن ERC-20 ، پشتیبانی شده است.

کوساما، خواهر شبکه پولکادات(Polkadot) است که به دنبال پیش‌بینی حراج‌های پاراچین، ۱۵ درصد به بالاترین قیمت جدید در تاریخ خود افزایش یافت و به توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهد تا پاراچین‌های خود را ثبت کنند و به دنبال تأمین مالی وام جمعی باشند.

Moonriver یک شبکه آزمایشی قناری از Moonbeam است، به این معنی که نسخه کوچکی از کد اصلی Moonbeam است که برای آزمایش و اجرای ویژگی‌های جدید برای زیرمجموعه‌ای از کاربران داوطلب استفاده می‌شود.

در زمان نگارش این مطلب، Moonbeam در رتبه دوم از پنج وام جمعی برتر (Top Five Crowd Loans) در اولین حراج پاراچین Polkadot قرار دارد و بیش از یک میلیارد دلار از طریق وام جمعی خود جذب کرده است.

 

منبع
cryptopotato
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=7990

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.