۱۵ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 17:10

تحلیلگری که افزایش قیمت اتریوم را پیش بینی کرده بود منتظر جهش بایننس کوین است

01:008۰

یکی از برجسته ترین تحلیل‌گران و معامله‌گران حوزه ارزهای دیجیتال پیش‌بینی می‌کند که دو مورد از بزرگترین دارایی‌های رمزنگاری شده بازار برای افزایش قیمت آماده هستند.

این تحلیلگر که با نام مستعار Smart Contracter شناخته می شود، به ۱۸۰۲۰۰ دنبال کننده خود در توییتر می گوید که ارزش اتریوم، این پلتفرم قراردادهای هوشمند پیشرو، قرار است به زودی در برابر بیت کوین (ETH/BTC) رکورد جدید را ثبت کند.

طبق نموداری که Smart Contracter به اشتراک گذاشته است، این جفت ارز می تواند مقاومت مورب خود را کاهش دهد و به بالای ۰.۱۴ BTC  ( معادل ۸۹۱۳ دلار) برسد؛ این همان سطحی است که آخرین بار در آخرین مرحله چرخه صعودی سال ۲۰۱۷ به آن رسیده بود.

جالب است که بدایند اواخر ماه گذشته، این تحلیلگر محبوب پیش‌بینی کرده بود که اتریوم به قیمت ۱۰۰۰۰ دلار خواهد رسید و گفت که جفت ارز ETH/BTC الگوی بزرگ سر و شانه معکوس را شکسته است؛ این الگوی تکنیکال عموماً شروع یک روند صعودی قدرتمند را نشان می‌دهد.

وی در مورد بایننس کوین (BNB) هم دیدگاهی مشابه داشته و می‌گوید که توکن نظارتی صرافی جهانی بایننس همچنان در مسیر ثبت رکوردی جدید (ATH) بالای تراز ۸۰۰ دلار قرار گرفته است.

BNB هنوز هم شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد، به عقیده من ATH هنوز ۱۰۰% روی میز است.

منبع
dailyhodl
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=7995

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.