۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 16:43

نگاهی کلی به وضعیت بازار رمزارزها ۱۴۰۰/۰۸/۲۴

02:09۰

بیت کوین چشم به ۶۶ هزار دلار دوخته است

بعد از ثبت آخرین رکورد قیمت بیت کوین در هفته گذشته در حدود تراز ۶۹۰۰۰ دلار، چشم انداز بیت کوین نسبتاً تاریک به نظر می رسید. این ارز دیجیتال نتوانست به روند صعودی خود ادامه دهد و طی چند روز بعد از آن اتفاق، حدود ۷۰۰۰ دلار از ارزش خود را از دست داد ودر روزهای آخر هفته به پایین ترین سطح هفتگی خود یعنی کمی بیش از ۶۲۰۰۰ دلار رسید.

روز یکشنبه بیت کوین تلاش کوتاهی برای بهبودی از خود نشان داد و قبل از اینکه خرس‌ها یک بار دیگر آن را به پایین کشانده و این بار به ۶۳۵۰۰ دلار برسانند، تراز ۶۵۰۰۰ دلار را تاچ کرد.

در اینجا وضعیت یک بار دیگر تغییر کرد زیرا ارزش BTC به سرعت افزایش یافت و چندین هزار دلار در عرض چند ساعت به آن افزوده شد و حتی از ۶۶۰۰۰ دلار نیز گذشت. در حال حاضر این ارز با قیمتی در همین محدوده معامله می شود.

ارزش بازار بیت کوین اکنون تا ۱.۲۵۰ تریلیون دلار افزایش یافته است، در حالی که چیرگی آن بر آلتکوین ها هنوز کمی بیش از ۴۳٪ است.

اتر بالای ۴.۷ هزار دلار

کوین های جایگزین نیز طی چند روز گذشته متحمل ضرر شده اند. مثلاً اتریوم به زیر ۴۵۰۰ دلار سقوط کرد. هرچند، دومین رمزارز بزرگ بازار در مقیاس ۲۴ ساعته بیش از ۳ درصد افزایش یافته و تاکنون موفق شده است تراز ۴۷۰۰ دلار را پس بگیرد.

سولانا هم تقریباً با همین درصد رشد تا این لحظه عملکرد خوبی داشته است. اکنون SOL بالای ۲۴۰ دلار ایستاده است. ریپل، بایننس کوین، کاردانو، شیبا اینو و آوالانچ نیز اندکی سبز هستند.

لایت کوین در تایم فریم روزانه بیش از ۹ درصد جهش داشته و به بالای ۲۷۰ دلار رسیده است. در میان ۲۰ رمزارز برتر بازار، CRO با افزایش ۲۵ درصدی به ۰.۵۰ دلار رسیده و بیشترین رشد را از خود نشان داده است. در مقابل، دوج کوین حدود ۲.۴% کاهش یافته است، در حالی که ترا امروز نسبتاً ثابت مانده و تغییرچشمگیری نداشته است.

بازار24 - نگاهی کلی به وضعیت امروز بازار رمزارزها (24 آبان)

افزایش قیمت بیشتر را می توان در میان آلتکوین های کوچکتری مثل WAX (34%), Ankr (20%), TRON (13%), KuCoin Token (11%), VeChain (11%) و Telcoin (10%) جستجو کرد.

در نتیجه این تحولات، ارزش بازار ارزهای رمزنگاری شده در یک روز تقریباً ۱۰۰ میلیارد دلار بهبود یافته و به بالای ۳ تریلیون دلار رسیده است.

منبع
cryptopotato
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=8082

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.