۱۹ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 21:52

تزوس میزبان پلتفرم سازی شرکت مبتنی بر بلاک چین توسط Entrepreneur First خواهد بود

04:00۰

گروه‌های اولیه استارت‌آپ‌ها می‌توانند از ابزارهای پلتفرم جدید در سال‌های ۲۰۲۲-۲۰۲۳(دی ۱۴۰۰-۱۴۰۲) استفاده کنند: ۴۰-۵۰ بنیانگذار برای یک برنامه حضوری در لندن دعوت خواهند شد.

کارآفرین اول(Entrepreneur First) به تزوس می آید

طبق اعلامیه رسمی که توسط Entrepreneur First به اشتراک گذاشته شده است، یک جامعه پیشرو در جهان که بر روی استعدادهای بنیانگذاران سرمایه گذاری می کند، یک چارچوب “ساخت شرکت” را در Tezos (XTZ)، یک پلتفرم بلاک چین با کارایی بالا، منتشر می کند.

آوردن بنیانگذاران بالقوه جدید به بخش بلاک چین و تمرکززدایی، یکی از دلایل اصلی راه اندازی این پلتفرم است.

این کمپین درخواست، برای دور اول ابتکارات جدید تا ماه مه ۲۰۲۲(اردیبهشت ۱۴۰۱) باز است. متقاضیان موفق با کمک مالی، تخصص و پشتیبانی مربیان حمایت خواهند شد.

مت کلیفورد(Matt Clifford)، هم بنیانگذاران و مدیرعامل شرکت Entrepreneur First، تأکید می کند که این راه اندازی، یک اثر شبکه بزرگ برای منافع متقابل استارت آپ های غیرمتمرکز و جامعه Web3 ایجاد می کند:

Entrepreneur First ایجاد شد تا به بنیانگذاران، بستر و جامعه ای بدهد تا هم بنیانگذار خود را پیدا کنند، ایده ها را توسعه دهند و به سرعت جذب مشتری کنند. این پلتفرم برای بنیانگذارانی ایده‌آل است که از قبل اعتقاد روشنی برای ساختن آینده‌ای غیرمتمرکز دارند و می‌خواهند این کار را به عنوان بخشی از یک جامعه فشرده از بنیانگذاران و همکاران بالقوه انجام دهند.

توانمندسازی PoS با استفاده در دنیای واقعی

ساکنان این همکاری ها پس از سه و شش ماه مشارکت، ایده های خود را در اختیار سرمایه گذاران و کارشناسان قرار خواهند داد. نمایندگان جامعه Tezos (XTZ) با آموزش فنی و راهنمایی از این ابتکار حمایت خواهند کرد.

این تنها برنامه دنیای واقعی نیست که توسط بلاک چین تزوس(XTZ) پشتیبانی می شود. همانطور که قبلا توسط U.Today پوشش داده شد، Tezos (XTZ) چارچوب فنی کمپین جنگل‌سازی ۴C توسط دانشگاه کمبریج را فراهم می‌کند.

همچنین، تزوس(XTZ) از ابتکار توکن محور غیرقابل تغییر Behance پشتیبانی می کند و انتشار افت NFT ردبول هوندا را تسهیل می کند.

منبع
u.today
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=8089

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.