۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 00:36

پروتکل دارایی مصنوعی، مبلغ ۱.۵ میلیون دلار از سرمایه گذاران عمده برای پالیگان جمع آوری می کند

02:00۰

پالی سینث(Polysynth)، یک پلت فرم دارایی مصنوعی مبتنی بر پالیگان، سرمایه گذاری های تعدادی از شرکت های سرمایه گذاری ریسک پذیر دیفای و سرمایه گذاران دیگر را تضمین کرده است.
این تیم به عنوان بخشی از سری اولیه خود در ۱۵ نوامبر(۲۴ آبان)، یک سری سرمایه گذاری ۱.۵ میلیون دلاری را اعلام کرد که مشارکت Jump Capital، DeFi Alliance، Hashed و تعدادی از افراد مانند آلن هاوارد، یکی از بنیانگذاران Brevan Howard Asset Management، و ساندیپ نیلوال و جینتی کانانی از بنیانگذاران Polygon،را شامل می شود.
Polysynth اظهار داشت که از این بودجه برای گسترش تیم مهندسین، طراحان و بازاریابان خود، علاوه بر انجام ممیزی های امنیتی برای پروتکل، استفاده خواهد کرد.
این پلتفرم در حال حاضر در مرحله بتا قرار دارد و تنها تعداد انگشت شماری از دارایی ها از جمله بیت کوین، اتر و معاملات آتی دائمی متیک را آزمایش می کند. هدف پروتکل زمانی که در شبکه اصلی اجرا می شود، ایجاد مشتقات برای ۱۰۰۰۰۰ جریان اصلی و رمزارزی مختلف است.
Polysynth یک بازارساز مجازی مقیاس‌پذیر (VMM) ارائه می‌کند، که تیم ادعا می‌کند مزایای متعددی را نسبت به یک سفارش سنتی یا بازارساز خودکار ارائه می‌دهد.

VMM از مدل موقعیت بدهی وثیقه (CDP) که بازارسازان خودکار معمولی استفاده می کنند، استفاده نمی کند. در عوض، معامله‌گران از وثیقه استیبل کوین برای باز کردن موقعیت‌های خرید یا فروش برای هر دارایی استفاده می‌کنند. آن‌ها می‌توانند با عرضه استیبل کوین‌ها و استفاده از آن‌ها برای خرید و فروش مستقیم دارایی‌های مصنوعی، به نقدینگی و مزایای دیگر مانند کارمزد کم و قیمت‌های بهتر دسترسی داشته باشند.
شریک جامپ کپیتال(Jump Capital)، ساوراب شارما(Saurabh Sharma)، توضیح داد که «Polysynyth ناکارآمدی سرمایه را در رویکرد سنتی بیش از حد وثیقه حذف می‌کند و از این رو موانع پذیرش انبوه را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد».
برای ایجاد استفاده از نسخه بتا، این پروتکل یک رقابت تجاری را در ۱۶ نوامبر(۲۵ آبان) راه اندازی می کند. کاربرانی که بالاترین بازدهی را داشته باشند یا اشکالات موجود در پلتفرم را گزارش کنند، واجد شرایط دریافت جوایز نقدی خواهند بود.

منبع
cointelegraph
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=8131

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.