۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 17:58

گروه DFG مبلغ ۱۲.۶ میلیون دلار را در مناقصه پاراچین شبکه استار پولکادات قرار می دهد

02:00۰

بحث اولین حراج پاراچین در پولکادات بسیار داغ شده و پروژه‌های پیشرو از اکوسیستم Polkadot برای کسب اولین جایگاه مورد علاقه رقابت می‌کنند.
در ۱۵ نوامبر(۲۴ آبان)، گروه DFG ، یک شرکت سرمایه گذاری جهانی بلاک چین که دارایی های تحت مدیریت ۱ میلیارد دلاری را کنترل می کند ، اعلام کرد که ۳۰۰۰۰۰ کوین DOT (به ارزش ۱۲.۶۵ میلیون دلار) را برای حمایت از مناقصه پاراچین شبکه Astar متعهد کرده است.
پولکادات از حراج های پاراچین برای تحقق بخشیدن به اکوسیستم اثبات سهام خرد شده (sharded proof-of-stake)خود استفاده خواهد کرد. به منظور ایمن سازی پاراچین در شبکه پولکادات، پروژه ها با پیشنهاد دادن مبالغ هنگفت DOT برای مدت اجاره اسلات پاراچین، در مزایده ها رقابت می کنند. پروژه‌هایی که برای اسلات پاراچین رقابت می‌کنند، حاکمیت را در توکن‌ها به کاربرانی که نقطه را در پیشنهادات مزایده پاراچین خود مشارکت می‌دهند، توزیع می‌کنند.
شبکه Astar، که قبلا به عنوان Plasm شناخته می شد، در حال رقابت برای ایجاد یک مرکز برنامه غیرمتمرکز در Polkadot است که از ماشین مجازی اتریوم (EVM) و قراردادهای هوشمند مبتنی بر وب اسمبلی پشتیبانی می کند.

طبق اطلاعیه ۱۵ نوامبر(۲۴ آبان)، DFG این تعهد را از طریق پروتکل نقدینگی حراج اسلات Bifrost (SALP) داده است که به کاربران امکان می دهد در حراج های پاراچین که در Polkadot و Kusama برگزار می شود، شرکت کنند.
پلتفرم SALP Bifrost به کاربران اجازه می دهد تا در طیف گسترده ای از حراج های پاراچین مشارکت داشته باشند، در حالی که استیک نقدینگی را نیز به شرکت کنندگان ارائه می دهد که نشان دهنده مشارکت های DOT اساسی آنها است.
موسس و مدیر عامل DFG، جیمز وو(James Wo)، اظهار داشت که به غیر از یک تیم بسیار قوی، Astar به یک مسئله حیاتی قابلیت همکاری می پردازد و Polkadot را با اتریوم متصل می کند، که تعداد زیادی از تیم های با تجربه را به این اکوسیستم می آورد.
این شرکت یک سرمایه گذار اولیه در پروتکل های جدید و نوظهور از جمله پولکادات، کوساما، آوالانچ، سولانا و Near است.
Astar در حال حاضر در رتبه سوم اولین حراج پاراچین Polkadot است که در ۱۱ نوامبر(۲۰ آبان) آغاز شد. طبق Dotmarketcap که پیشرفت حراج را دنبال می کند، Astar در مجموع ۶.۶ میلیون DOT به ارزش حدود ۲۸۱ میلیون دلار برای وام جمعی خود در اختیار دارد.

 

منبع
cointelegraph
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=8155

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.