۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 18:22

شرکت گلکسی دیجیتال، عرضه عمومی سهام خود در ایالات متحده را تا سال ۲۰۲۲ به تعویق انداخت

02:00۰

عرضه عمومی سهام هولدینگ گلکسی دیجیتال (Galaxy Digital)، شرکت مدیریت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال مایک نووگراتز (Mike Novogratz)، در ایالات متحده در اواخر سال ۲۰۲۱ طبق برنامه قبلی این شرکت انجام نمی شود.

نووگراتز، بنیانگذار و مدیر عامل این شرکت، روز دوشنبه اعلام کرد که گلکسی دیجیتال برنامه های خود را برای عرضه عمومی در ایالات متحده به تعویق انداخته است و اکنون انتظار می رود در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ این کار را انجام دهد.

او گفت:

ما مشتاقانه منتظر عرضه عمومی در ایالات متحده و پایان خرید BitGo خود هستیم، که اکنون انتظار داریم در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ رخ دهد.

گلکسی گفته است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده هنوز عرضه بالقوه این شرکت در یک بورس آمریکایی را تایید نکرده است.

نووگراتز نیز پس از شروع خرید در اوایل سال جاری، همچنان در حال پایان دادن به خرید های ارزهای دیجیتال BitGo است. انتظار می رود این خرید در سه ماه اول سال ۲۰۲۲ بسته شود.

گلکسی دیجیتال به طور رسمی برنامه های این شرکت را برای عرضه در ایالات متحده در ماه می (اردیبهشت) اعلام کرده بود.

سهام یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های سرمایه‌گذاری کریپتو در جهان، گلکسی دیجیتال، در حال حاضر در یک بورس بزرگ کانادا معامله می شود. این شرکت اولین عرضه خود را در TSX Venture Exchange تورنتو در آگوست ۲۰۱۸ (مرداد ۹۷) پس از خرید استارتاپ کریپتو محلی Coin Capital آغاز کرد.

سهام گلکسی دیجیتال که تحت نماد GLXY معامله می شود، اخیراً رشد قابل توجهی داشته است و هفته گذشته برای اولین بار از مرز ۴۰ دلار گذشت. طبق داده‌های TSX، در زمان نگارش این مقاله، سهام این شرکت با قیمت ۴۱ دلار معامله می‌شود که در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۰/۲ درصد افزایش یافته است.

این خبر در حالی منتشر می شود که گلکسی دیجیتال نتایج مالی سه ماهه سوم خود را در روز دوشنبه اعلام کرد. درآمد خالص آن از ۴۲ میلیون دلار در مدت مشابه سال گذشته به ۵۱۷ میلیون دلار افزایش یافته است. گلکسی دیجیتال همچنین گزارش داد که تا اکتبر ۲۰۲۱ (مهر) ۳/۲ میلیارد دلار دارایی را مدیریت کرده است.

نووگراتز افزود:

از آنجایی که اقتصاد کریپتو به رشد خود ادامه می‌دهد و روند پذیرش آن سرعت می‌گیرد، که هم افزایش قیمت دارایی‌ها و هم مقادیر بیشتری از سرمایه نهادی را وارد این فضا می‌کند، من هرگز نسبت به آینده روشن شرکتمان شک نداشتم.

منبع
cointelegraph
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=8173

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.