۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 00:43

سندباکس متاورس آلفا پس از چهار سال توسعه در ۲۹ نوامبرعرضه می شود

02:00۰

شرکت بازی و دارایی مجازی Animoca Brands، بخشی از متاورس خود را برای اولین بار از طریق یک رویداد چند هفته ای بازی برای کسب درآمد (P2E) آلفا به روی بازیکنان باز می کند.
اما فقط تعداد انگشت شماری از بازیکنان خوش شانس می توانند از این تجربه کامل لذت ببرند.
دنیای بازی های مجازی سندباکس(Sandbox) به کاربران این امکان را می دهد تا از زمان صرف شده در متاورس از طریق یک مدل بازی کسب درآمد کنند. بازیکنان می توانند زمین بخرند و NFT در بازی ایجاد کنند و با انجام ماموریت های مختلف، توکن سندباکس (SAND) را به دست آورند. آنها همچنین می توانند توکن را به اشتراک بگذارند.
طبق اعلامیه ۱۷ نوامبر(۲۶ آبان) این شرکت، این رویداد در ۲۹ نوامبر(۸ آذر) ساعت ۱ بعد از ظهر UTC آغاز می شود و تا ۲۰ دسامبر(۲۹ آذر) ادامه خواهد داشت. یک گروه منتخب از ۵۰۰۰ کاربر این شانس را خواهند داشت که تا ۱۰۰۰ SAND کسب کنند و سه NFT انحصاری از طریق زمان صرف شده در ۱۸ تجربه توسعه یافته توسط تیم های Sandbox دریافت کنند.

سه NFT انحصاری فقط در طول این رویداد در دسترس خواهند بود. آنها یک دروازه به سبک قرون وسطایی، یک اژدهای آبی و سیاه و یک شمشیر بلند را به تصویر می کشند که همگی در سندباکس متاورس قابل استفاده هستند.

Alpha Pass یک بلیط NFT است که دسترسی کامل به رویداد را به ۵۰۰۰ نفر می دهد. هزار نفر در قرعه کشی برای Sandbox Landowners شرکت می کنند و ۲۲۵۰ مورد دیگر از طریق مسابقات اجتماعی روزانه در یک دوره سه هفته ای به دارندگان حساب Sandbox داده می شود. این بلیط های طلایی همچنین در بازار ثانویه OpenSea بین ۲۹ نوامبر و ۱۹ دسامبر(۸ آذر تا ۲۸ آذر) به فروش خواهند رسید.
بازیکنان بدون پاس می‌توانند به سه تجربه و Alpha Hub، یک حالت بازی چند نفره که دارای طیف وسیعی از مکان‌ها و ماموریت‌ها است، دسترسی داشته باشند، اما واجد شرایط دریافت جوایز P2E نخواهند بود.
برای کاربران جدیدی که در حال تلاش برای ورود به بازی مجازی هستند، بنیانگذار و رئیس شرکت انیموکا برندز، Yat Siu، به Cointelegraph گفت که مردم باید قبل از برداشتن زمین توکن شده، برای تجربه دقیق Sandbox وقت بگذارند.

منبع
cointelegraph
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=8194

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.