۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 00:53

تحلیل دوج کوین(DOGE) ۱۴۰۰/۰۸/۲۶

02:00۰

دوج کوین (DOGE) به نقطه مهمی رسیده است. با قرارگیری قیمت در سطح ۰.۲۳ دلاری ویا زیر آن ، به احتمال زیاد روندی سریع به سمت سطح ۰.۱۸ دلاری آغاز می شود ، جایی که قیمت دوج کوین در معرض افت شدید قرار دارد.

بنا بر حجم معاملات سال جاری دوج کوین، محدوده معاملاتی بسیار فشرده ای بین ۰.۱۸ دلار و ۰.۰۸ دلار است. تقریباً هیچ معامله ای بین این محدوده انجام نشده است که نگران کننده به نظر میرسد زیرا کف این محدوده می تواند دوج کوین را به سمت خود جذب کند. به عبارت دیگر، اگر قیمت دوج کوین به زیر ۰.۱۸ دلار کاهش یابد، احتمالاً به سمت سطوح پایین تر بعدی کاهش خواهد یافت. حجم معالات بالای دوج کوین تنها در ناحیه ۰.۰۸ – ۰.۰۹ دلار قابل ملاحظه است.

علیرغم اخبار صعودی مبتنی بر ارسال ماهواره ای با نام “دوج-۱” را به ماه با استفاده از دوج کوین، قیمت این میم کوین از نظر فاندامنتال بسیار کم حمایت می شود. این را می توان با نگاهی به نوسانگرها (Oscillator) ملاحظه کرد. شاخص RSI  نیز  پیش از ورود به ناحیه خرید اشباع عقب نشینی کرد.

image 637727655789193211 - تحلیل تکنیکال دوج کوین(DOGE)؛ چهارشنبه 26 آبان
نمودار روزانه ایچیموکو جفت ارز DOGE/USDT

در مجموع ، قیمت دوج باید مسیر دشواری برای خروج از سناریوی نزولی در کوتاه مدت ، طی کند. به دلیل حجم معاملات، دوج کوین تمایل به افت بیشتر دارد. این آلت کوین همچنین باید بالاتر از تمامی سطوح ایچیموکو خود در نمودار هفتگی بسته شود تا به روند صعودی خود برگردد. این تنها در صورتی محقق می شود که دوج کوین بتواند حداقل به نزدیکی ۰.۳۸ دلار برسد.

منبع
fxstreet
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=8224

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.