۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 13:28

تحلیل اتریوم ۱۴۰۰/۰۸/۲۶

03:00۰

اتریوم بالاتر از تراز ۴۰۵۰ دلار به خوبی حمایت شد و همانند بیت کوین، یک اصلاح صعودی جدید را آغاز کرد. قیمت اتر (ETH) از سطوح مقاومت ۴۱۵۰ دلار و ۴۲۰۰ دلار عبور کرد و بالاتر از سطح اصلاحی فیبوناچی ۲۳.۶% حرکت کاهشی ۴۷۳۰ دلار به ۴۰۶۷ دلار شکسته شد.

اکنون اتر بالای ۴۲۰۰ دلار (۴۲۴۶ دلار در این لحظه) و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ قرار دارد. یک کانال صعودی اصلی با حمایتی نزدیک به ۴۲۴۰ دلار نیز در نمودار ساعتی جفت ارز ETH/USD دیده می شود.

اولین مقاومت در روند صعودی این ارز، نزدیک به سطح ۴۳۰۰ دلار و اولین مقاومت اصلی نزدیک به سطح ۴۳۵۰ دلار قرار گرفته اند. منطقه شکست احتمالاً نزدیک به سطح ۴۴۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ (ساعتی) خواهد بود.

نمودار اتر 11 - تحلیل تکنیکال اتریوم؛ پنج شنبه 27 آبان

سطح فیبوناچی اصلاحی ۵۰% حرکت نزولی ۴۷۳۰ دلار به ۴۰۶۷ دلار نیز در نزدیکی منطقه ۴۴۲۰ دلاری واقع است. بسته شدن قیمت بالاتر از سطوح ۴۴۰۰ و ۴۴۲۰ دلاری می تواند در کوتاه مدت با افزایش بیشتر آن همراه شود. در این حالت، قیمت ممکن است تا سطح ۴۵۵۰ دلار افزایش یابد. هرگونه افزایش بیشتر می تواند قیمت را به سمت مانع کلیدی بعدی در تراز ۴۶۵۰ دلار هدایت کند.

اگر اتریوم نتواند بالاتر از سطوح مقاومت ۴۳۵۰ و ۴۴۰۰ دلاری به حرکت خود ادامه دهد، احتمالاً با یک افت قیمت دیگر مواجه میشود. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۴۲۵۰ دلار به کمک اتر خواهد آمد.

در حال حاضر، اولین حمایت اصلی نزدیک به سطح ۴۲۴۰ دلار شکل می گیرد. شکست نزولی زیر حمایت ۴۲۴۰ دلاری و خط روند کانال می تواند قیمت را همچنان پایین بکشاند. در چنین شرایطی، حمایت بعدی نزدیک به سطح ۴۱۵۰ دلار قرار می گیرد. پایین تر از این حمایت، احتمال حرکت به سمت ۴۰۶۵ دلار افزایش میابد.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز ETH/USD در منطقه صعودی شتاب خود را از دست می دهد.

RSI ساعتی برای جفت ارز ETH/USD اکنون به سمت سطح ۵۰ در حال کاهش است.

حمایت اصلی: ۴۲۴۰ دلار

مقاومت اصلی: ۴۳۵۰ دلار

منبع
newsbtc
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=8229

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.