۱۵ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 17:16

سرمایه گذاران ۱.۳ میلیارد دلار بیت کوین را ظرف ۳ روز از صرافی ها برداشت کردند

01:43۰

علی مارتینز (Ali Martinez )، تحلیلگر حوزه رمزارزها، با استناد به داده های شرکت تحلیل بلاکچین گلس‌نود (Glassnode) افزایش برداشت بیت کوین از پلتفرم های معاملاتی دارایی های دیجیتال را تشریح کرده است.

اطلاعات درون زنجیره ای حاکی از آن هستند که تعداد برداشت های بیت کوین بدون توجه به افت قیمت مشاهده شده در چند روز گذشته افزایش چشمگیری داشته است. به بیان دیگر، به طور کلی، بیش از ۲۳۰۰۰ کوین از صرافی ها خارج شده است.

این اتفاق مصادف بود با گزارش‌هایی که نشان می‌داد یکی از بزرگ‌ترین نهنگ‌های BTC، خرید خود را از سر گرفته و بیش از ۲۰۰ میلیون دلار از این دارایی را ظرف چند روز انباشت کرده است.

کل مبلغ خارج شده از صرافی ها هنوز به طور قابل توجهی بیشتر از میزان خرید این نهنگ خاص است، به این معنی که بخشی از برداشت های انجام شده می تواند نقل و انتقالات داخلی باشد. هرچند همین امر هم به این معنی است که تعداد بیت کوین‌های باقی مانده در پلتفرم های معاملاتی طی چند روز به میزان قابل توجهی کاهش یافته است، که باید فشار فروش را کاهش دهد.

همانطور که در بالا اشاره شد، رمز ارز اول بازار از هفته گذشته یعنی زمانی که به بالاترین سطح تاریخی خود یعنی ۶۹۰۰۰ دلار رسید، اصلاح گسترده ای را تجربه کرده است به طوریکه، در حدود ده روز ۲۰ درصد از ارزش خود را از دست داد و اوایل امروز به زیر ۵۶۰۰۰ دلار رسید. مسلماً این اتفاق به سرمایه گذاران و پوزیشن های آنها آسیب زیادی رسانده است.

با این حال، اتفاقات اخیر هودل کنندگان بلند مدت (LTHs) را از استراژی خود منصرف نکرده است. به گزارش گلس‌نود چنین سرمایه‌گذارانی از فروش وحشت زده دارایی خود امتنناع کرده اند.

منبع
cryptopotato
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=8292

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.