۱۹ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 22:42

صرافی جمینی با استفاه از سرمایه دوره تامین مالی ۴۰۰ میلیون دلاری به دنیای متاورس وارد می شود

01:22۰

صرافی ارز دیجیتال متعلق به دو قلوهای وینکلووس (Winklevoss) ، جمینی (Gemini Exchange) ، سرمایه ای را از دوره تامین مالی ۴۰۰ میلیون دلاری خود در راستای ساخت «تجربه ای در متاورس های مختلف» اختصاص خواهد داد.

بنا به اعلام  صرافی جمینی ، این صرافی با ارزش بازار ۷.۱ میلیارد دلاری، در روز پنج شنبه دوره تامین مالی ۴۰۰ میلیون دلاری را به پایان رساند. این نخستین باری است که این شرکت به دنبال تامین مالی خارجی است. شرکت مدیریت سرمایه گزاری مورگان کریک دیجیتال با همراهی ۱۰T، ParaFi، Newflow Partners و Marcy Venture Partners در این دوره مشارکت داشتند.

گفتنی است که کامان‌ولت بانکِ استرالیا ، که صرافی جمینی را در مسیر راه‌اندازی نخستین خدمات معاملات ارز دیجیتال از طریق چهار بانک بزرگ استرالیایی ، همراهی کرده بود ، نیز از این دوره مالی حمایت کرد.

طبق این بیانیه آمده است:

صرافی جمینی به واسطه این دوره تامین مالی، به عرضه محصولات ساده، نوآورانه و مطمئن خود به بازار ادامه خواهد داد و از نظر گسترش جغرافیایی پیشرفت خواهد کرد.

برادران تایلر و کامرون وینکلووس طی مصاحبه‌ای با فوربس که روز پنجشنبه منتشر شد، برنامه‌های خود را برای گسترش ورود صرافی جمینی به دنیای متاورس (فرادنیا) تشریح کردند.

بنا بر گفته آنها ، این صرافی به جای ساخت چندین شعبه در دنیای واقعی ، قصد دارد که در چندین متاروس فعالیت کند.

ما قصد داریم تجربه ای از نوع جمینی را در متاورس های مختلف ایجاد کنیم، جایی که می توانید وارد جمینی شوید و معامله کنید.

منبع
investing
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=8302

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.