۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 00:53

نگاهی کلی به وضعیت بازار رمزارزها ۱۴۰۰/۰۸/۳۰

03:01۰

روند صعودی  AVAX

ارزش اکثر آلتکوین‌ها طی یک هفته گذشته به شدت کاهش یافت ولی دیروز تلاش کردند این زیان را تاحدودی جبران کنند. به عنوان مثال، اتریوم برای اولین بار در مدت کوتاهی پس از ثبت آخرین رکورد خود نزدیک به ۴۹۰۰ دلار، به زیر ۴۰۰۰ دلار رسید. هرچند بعد از اصلاح دیروز اکنون خود را به بالای ۴۳۰۰ دلار رسانده است.

در مقیاس ۲۴ ساعته، اکثر آلتکوین‌های دارای ارزش زیادتر نسبتاً متوقف شده‌اند. بایننس کوین، سولانا، کاردانو، ریپل، پولکادات و دوج کوین به رنگ قرمز دیده می شوند، در حالی که ترا (Terra) حدود ۰.۳ درصد افزایش قیمت داشته است.

شیبااینو با افت ۶ درصدی امروز بیشترین میزان کاهش ارزش را نشان داده و اکنون به ۰.۰۰۰۰۴۶ رسیده است. در مقابل، اوالانچ و Crypto.Com بیشترین رشد را داشته اند.

مسلماً AVAX طی چند روز گذشته بهترین عملکرد را از خود نشان داده و همچنان به ثبت رکوردهای متوالی خود ادامه می دهد. طبق اعلام وبسایت تحلیل داده CoinGecko، آخرین رکورد این ارز در تراز قیمت ۱۳۸ دلار ثبت شده است. علاوه بر این، AVAX فاصله خود را با دوج کوین به حداقل رسانده و می تواند خیلی زود جایگاه دهم بازار را از آن خود کند.

بازار30 - نگاهی کلی به وضعیت امروز بازار رمزارزها (30 آبان)

CRO در یک روز ۱۲ درصد افزایش یافت و اکنون با قیمتی بالای ۰.۶۲ دلار معامله می شود. این افزایش قیمت پس از مشارکت های چشمگیر این صرافی در یک ماه گذشته اتفاق افتاد.

دستاوردهای بیشتر را میتوان در میان آلتکوین های Gala (33%)، Oasis Network (20%)، Arweave (15%)، Harmony (13%) و Elrond (10%) مشاهده کرد.

ارزش بازار ارزهای دیجیتال در یک روز حدود ۵۰ میلیارد دلار افزایش یافته و به ۲.۸ تریلیون دلار رسیده است.

بیت کوین در آستانه ۶۰ هزار دلار

بیت کوین برای چند روز متوالی ارزش خود را از دست داد. از زمانی که آخرین رکورد تاریخی این ارز در حدود ۶۹۰۰۰ دلار ثبت شد، خرس‌ها با در دست گرفتن کنترل این ارز، آن را به پایین کشاندند و روز جمعه آن را به زیر ۵۶۰۰۰ دلار رساندند. این به پایین ترین سطح قیمت در بیش از یک ماه گذشته تبدیل شد.

با این حال، این ارز دیجیتال به این کاهش واکنش نشان داد و با افزایشی تازه، ۳۰۰۰ دلار به ارزش خود اضافه کرد. پس از بازپس گیری تراز ۵۸۰۰۰ دلار، به صعود خود ادامه داد و ساعاتی پیش به ۶۰۰۰۰ دلار نزدیک شد. اکنون هم با اندکی اصلاح در حدود ۵۹ هزار دلار آرام گرفته است. ارزش بازار آن بار دیگر از ۱.۱ تریلیون دلار گذشته و چیرگی آن بر آلتکوین ها اندکی کاهش یافته و به کمی بیش از ۴۲ درصد رسیده است.

منبع
cryptopotato
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=8334

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.