۱۹ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 23:37

رمزارز Bitrise، پروژه الهام گرفته شده از سولانا، ۳۰۰۰درصد افزایش یافته است

02:56۰

رمزارز Bitrise، یک پروژه DeFi که در حال ایجاد تمرکززدایی سیستم مالی و الهام گرفته از سولانا می باشد، ۳۰۰۰ درصد رشد داشته است. این یک رکورد رشد برای سکه ای است که کمتر از چهار ماه از عرضه آن می گذرد. تیم Bitrise با الهام از سولانا، پروژه‌های دیگر دیفای را در زمان بسیار کوتاهی انجام می دهد. این ویژگی می تواند هیجانی را که این پروژه در بازار رمزارزها ایجاد کرده است توجیح کند.

رشد ۳۰۰۰ درصدی در پس زمینه انبوهی از گزارش های بیتریس کوین است که جامعه رمزارزها را با این سکه، هیجان زده کرده است. شروعی که بیتریس داشته است، هیجان‌انگیزترین راه‌اندازی فرآیند سهام‌داری می باشد که هزاران عضو جدید جامعه رمزارزها از جمله سرمایه‌گذاران سولانا را به سوی خود کشیده است.

بیتریس از طریق پلتفرم های رسانه های اجتماعی خود اعلام کرده است که قفل سرمایه از پایان نوامبر ۲۰۲۱ (۹ آذر ۱۴۰۰) شروع می شود و مانند سولانا، درآمد اشتراک گذاری سهام بسیار زیاد است. بیتریس با سوددهی ۸۰ درصدی از درآمد جمع آوری شده بین توکن های سهام، توجه نهنگ های رمزنگاری شده را از رمزارزهای بزرگی همچون سولانا، به خود جلب می کند.

جذاب ترین جنبه فرآیند تعیین تکلیف بیتریس برای سرمایه گذاران، درآمدزایی آن است. با پیروی از سولانا، بیتریس چندین محصول را در اکوسیستم خود اجرا خواهد کرد تا درآمد بیشتری برای توکن‌های سهام ایجاد کند. در حال حاضر، اکوسیستم بیتریس چندین محصول در حال اجرا دارد، از جمله Bitrise Audits، Tecrate Audi، و کیف پول Bitrise dApp که در عرض ۳ ماه توسعه یافته اند. صرافی نیز به زودی کار خود را شروع می کند و مانند سولانا، بیتریس نیز قول داده است که محصولات بیشتری را برای اکوسیستم توسعه دهد. سولانا تاکنون بیش از ۴۰۰ پروژه در اکوسیستم خود دارد.

رشد قیمت ۳۰۰۰ درصدی فقط به دلیل وضعیت فعلی سکه اتفاق نمی افتد. موفقیت بلند مدت و ثبات رمزارز نیز کلیدی است. بیتریس مانند سولانا همه چیز را درست انجام داده است. این پروژه هنوز یکی از نوآورانه ترین توکنومیک ها را دارد. مانند سولانا، توزیع توکن برای پاداش دادن به سرمایه گذاران طراحی شده است.

تعداد کل توکن های این رمزارز ۱ گواردیلیون می باشد که تنها ۳۸ درصد آن ها در گردش می باشند، کل عرضه توکن‌ها برای استخر نقدینگی موجود است. این تیم قبلاً ۵۰ درصد از توکن موجود در طول راه اندازی را سوزانده است. ۱۲ درصد باقیمانده به تیم و برای توسعه و بازاریابی آینده می رسد. سرمایه گذاران توکن، ۴ درصد از درآمد ۱۲ درصدی که در شبکه دریافت می شود فقط برای نگهداری توکن ها دریافت می کنند. این یک درآمد ثابت است که هر ۶۰ دقیقه به صورت خودکار به کیف پول دارندگان توکن در قالب BNB ارسال می شود. سرمایه‌گذاران زیادی از جمله اعضای جامعه سولانا به این سکه می‌پیوندند تا در انتظار فرآیند سهام‌داری، BNB‌ های رایگان برای نگهداری توکن‌های BRISE را دریافت کنند.

مانند سولانا، پروژه بیتریس تاکنون موفقیت آمیز بوده است و به همین دلیل است که درصد زیادی رشد کرده است. برای زمان راه اندازی سهام، انتظار رشد های بیشتری نیز وجود دارد.

 

منبع
Coinquora.com
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=8410

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.