۱۹ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 22:11

تحلیل شیبا اینو (SHIB) ۱۴۰۰/۰۹/۰۱

03:25۰

شیبا اینو (SHIB) پس از پایان ماه اکتبر(۸ آبان) طی یک مسیر نزولی معامله می شود. با این حال، به دنبال کاهش قیمت به زیر حمایت ۰.۰۰۰۰۴۴۶۵ دلاری، گاوها به سرعت شروع به افزایش قیمت SHIB کردند که در نتیجه قیمت به محدوده قیمتی ۰.۰۰۰۰۴۴۶۵ دلار الی ۰.۰۰۰۰۵۰۰۰ دلار بازگشت. در حالی که گاوهای شیبا اینو عکس العمل قابل توجهی نداشته اند زیرا قبلا به مقدار لازم SHIB خریداری کرده اند. انتظار میرود گاوها قیمت را تا ۰.۰۰۰۰۵۵۰۰ دلار افزایش دهند و به دنبال آن ، پس از چند هفته ، SHIB به سمت سطح ۰.۰۰۰۰۸۸۰۰ دلاری صعود کند.

 

با خریداری گاوها شیبا اینو در کف قیمت ، ادامه روند صعودی محتمل است

قیمت شیبا اینو از سوی خط روند ثابت میانی خود حمایت می‌شود. این سطح حمایتی با کف قیمتی ماه نوامبر(آبان) همسطح است و تا به حال منجر به جهش مکرر قیمت  شده است. با توجه به اینکه سقف های قیمتی در نمودار SHIB پایین تر می آیند و کف های قیمتی نیز از حمایت مذکور جهش می یابند، رقابت گاوها و خرس تنگاتنگ پیش میرود. انتظار داشته باشید که گاوها در این نبرد پیروز شوند، زیرا فشار فروش ارزان و یکجا در بازار ارزهای دیجیتال آرام گرفته است و سرمایه گذاران به دنبال خرید و ورود به بازار در کف های قیمتی هستند.

قیمت SHIB در نهایت با شکست سطوح مقامتی به سمت ۰.۰۰۰۰۵۵۰۰ دلار حرکت خواهد کرد زیرا پس از عبور از خط روند نزولی قرمز، خریداران به تعداد فزاینده‌ای به بازار وارد خواهند شد. این امر با ایجاد تقاضای شدید برای خرید SHIB همراه  می شود. در ادامه،  شیبا اینو حتی می تواند با عبور از ۰.۰۰۰۰۵۵۰۰ دلار ، به سمت سطح ۳۸.۲ فیبوناچی در ۰.۰۰۰۰۶۸۸۹ دلار حرکت کند.

SHIBUSD 2021 11 22 11 27 54 637731807149529872 300x175 - تحلیل تکنیکال شیبا اینو (SHIB)؛ دوشنبه 1 آذر
نمودار روزانه جفت ارز SHIB/USD

 

گاوها علیرغم اصلاح قیمت ، به خوبی عمل کرده اند اما سناریوی صعودی منوط به تثبیت قیمت در بالای خط روند نزولی قرمز است. در صورت عدم افزایش قیمت به بالای آن ، انتظار میرود خرس‌ها یک بار دیگر امیدوار شوند و روند نزولی را با شکسته شدن خط حمایت میانی ادامه دهند. پس از آن، میانگین متحرک ۵۵ روزه (SMA) در حدود ۰.۰۰۰۰۴۰۰۰ دلار ،مورد امتحان قرار خواهد گرفت. با افزایش فشار فروش ، شیبا اینو در مسیر عقب نشینی به سطح ۷۸.۶%فیبوناچی در ۰.۰۰۰۰۲۷۸۲ دلار ،قرار می گیرد.

 

منبع
fxstreet
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=8414

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.