۱۵ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 19:11

تحلیل ریپل ۱۴۰۰/۰۹/۰۶

03:00۰

بنا بر نمودار روزانه ، ریپل (XRP) به زیر مرز پایینی الگوی کانال موازی صعودی خود کاهش یافته است که حاکی از چشم انداز نزولی است. الگوی نمودار حاکم افت ۲۲ درصدی قیمت از خط روند نزولی کانال در ۱.۰۳ دلار ،را پیش بینی می کند.

نخستین خط دفاعی XRP در سطح ۰.۹۲ دلاری واقع است ، جایی که خط حمایت ارائه شده توسط شاخص (MRI) قرار دارد. پس از آن ، سطح اصلاحی ۶۱.۸% فیبوناچی در ۰.۸۶ دلار ،دنبال خواهد شد. اگر سرمایه‌گذاران به سیو سود ادامه دهند ، ریپل می تواند به روند نزولی خود ادامه دهد و با کاهش ۱۵ درصدی به تارگت ۰.۷۹ دلاری برسد.

در صورتی که سفارشات فروش شدیدا افزایش یابد، قیمت XRP حتی ممکن است به سمت سطوح پایین تر هم پیش برود. در این صورت ، تارگت نزولی در نزدیکی سطح اصلاحی ۷۸.۶% فیبوناچی در ۰.۷۰ دلار حاصل می شود که کف قیمتی ۳۰ ژوئیه(۸ مرداد) است.

شاخص (TRIN) که احساسات کلی بازار را ارزیابی می کند ، حاکی از آن است که تعداد فروشندگان به طور قابل توجهی بیشتر از تعداد خریداران در بازار هستند.

XRPUSDT 2021 11 27 12 10 55 637735831031802732 300x157 - تحلیل تکنیکال ریپل؛ شنبه 6 آذر
نمودار روزانه جفت ارز XRP/USDT

اگر گاوها در راستای مقابله با سناریوی نزولی، وارد عمل شوند ، قیمت XRP با مقاومت میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه (SMA) در ۰.۹۶ دلار مواجه است. این سطح همچنین با سطح اصلاحی ۵۰ درصد برخورد می کند.

با بازگشت قیمت XRP به بالای خط روند نزولی کانال موازی در ۱.۰۷ دلار ، امکان از سرگیری روند بازیابی قیمت محتمل می شود. با این حال، یک مقاومت قدرتمند در نزدیکی ۱.۱۱ دلار قرار دارد جایی که میانگین های متحرک ۲۱، ۵۰ و ۱۰۰ روزه به هم میرسند.

بنابراین ، به دنبال افزایش خریداران ، XRP در مسیر صعود به سمت مرز میانی الگوی حاکم در ۱.۲۵ دلار قرار می گیرد.

منبع
fxstreet
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=8583

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.