۱۹ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 23:43

قیمت سهام رابین هود نسبت به اوج خود در ماه آگوست، ۷۰ درصد کاهش یافته است

02:26۰

رابین هود(Robinhood) یک شرکت خدمات مالی است که به عنوان یک پلتفرم معامله برای کاربران می باشد. این شرکت با میم کوین ها شناخته شده است و در حال حاضر هفت ارز رمزارز را برای معامله ارائه می دهد.
از ۴ آگوست(۱۳ مرداد)، رابین هود (HOOD) تقریباً ۷۰٪ از ATH 70.39 (سقف تاریخی)دلاری خود به ۲۵.۹۴ دلار کاهش یافته است و برای هفته ها زیر قیمت ۳۸ دلار IPO بوده است. عوامل متعددی در سقوط نقش دارند، مانند کاهش در معاملات روزانه سهام کریپتو و میم کوین ها با پایان یافتن دوران پاندمی و بازگشت مردم به دفاتر خود برای کار.
زمانی که معاملات دوج کوین (DOGE) میزان ۴۱ درصد از کل درآمد رابین هود و ۶۲ درصد از ۲۳۳ میلیون دلار تولید شده توسط معاملات ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داد، Robinhood در سه ماهه دوم ۲۰۲۱ (بهار ۱۴۰۰)از سودهای بزرگی برخوردار بود.
با این حال، معاملات ارزهای دیجیتال در سه ماهه سوم(تابستان ۱۴۰۰) ۷۹ درصد کاهش یافت و تنها ۱۹ درصد از کل درآمد آن را به خود اختصاص داد.

کریس مک دونالد(Chris MacDonald)، یکی از همکاران TipRanks، همچنان معتقد است که ارزهای دیجیتال رمز موفقیت بلندمدت رابین هود است.
“به نظر می رسد رابین هود به افزایش تلاش های خود برای تبدیل شدن به پرکاربردترین صرافی موجود ادامه می دهد. کسانی که فکر می‌کنند ارز دیجیتال واقعی است و برای مدت طولانی اینجا هستند، ممکن است بخواهند همین الان نگاهی دقیق به این شرکت بیندازند.”
همچنین تقاضای زیادی برای Robinhood برای راه اندازی ویژگی کیف پول خود وجود دارد که در حال حاضر بیش از ۱.۶ میلیون کاربر در لیست انتظار دارد. این تقریباً ۷٪ از کل پایگاه کاربران آن در پایان سه ماهه سوم ۲۰۲۱ است. در حالی که برخی در حال برنامه ریزی برای معامله بیشتر با کیف پول هستند، برخی دیگر ممکن است به سادگی بخواهند توکن های موجود خود را از پلتفرم Robinhood خارج کنند.
این کارگزاری هیچ چیز قطعی در مورد لیست شدن شیبا اینو (SHIB) نگفته است. فشار زیادی از سوی جامعه وجود دارد، از جمله درخواستی برای فهرست کردن SHIB در رابین هود که در حال حاضر ۵۴۱۰۰۰ امضا دارد. صرافی کراکن این هفته معاملات SHIB را راه اندازی کرد که با افزایش ۳۰ درصدی قیمت همراه شد. چنین اقدام قیمتی ممکن است به رابینهود در مورد شایستگی فهرست کردن این میم کوین با توجه به پتانسیل تکرار رشدی که از جنون معاملاتی دوج کوین در سه ماهه دوم تجربه کرد کمک کند.

علیرغم افت قیمت فعلی، به نظر می رسد وال استریت فعلاً HOOD را مطلوب می بیند. نزدک میانگین قیمت هدف ۴۵ دلاری را از ۱۳ تحلیلگر اعلام کرده است که نشان دهنده پتانسیل صعودی ۷۳.۳ درصدی است.

منبع
cointelegraph
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=8755

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.