۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 14:00

سقوط ناگهانی قیمت بیت کوین در Huobi تا ۲۸.۸ هزار دلار

02:24۰

یک سقوط ناگهانی(flash crash) در Huobi رخ داد چرا که بیت کوین تا ۲۸۸۰۰ دلار کاهش یافت و به همان شدت بهبود یافت. در عین حال، لیکوئید شدنها در مقیاس روزانه بسیار بالاتر از ۲.۵ میلیارد دلار است زیرا کل بازار قرمز است.

همانطور که قبلاً گزارش شد، بیت کوین و کل بازار ارزهای دیجیتال یکی از بدترین سقوط های خود در تاریخ اخیر را پشت سر گذاشت. بیت کوین با ۱۶۰۰۰ دلار در یک روز از حدود ۵۸۰۰۰ دلار به پایین ترین سطح روزانه ۴۲۰۰۰ دلار در Bitstamp و اکثر صرافی ها سقوط کرد.

با این حال، سایر محلهای معاملاتی شاهد کاهش شدید قیمت‌ها بودند. این مورد در مورد جفت معاملاتی BTC/USDC در Huobi صادق بود که بیت کوین تا ۲۸۸۰۱ دلار کاهش یافت، همانطور که تصویر زیر نشان می دهد.

BTCUSD Huobi 1 - سقوط ناگهانی قیمت بیت کوین در Huobi تا 28.8 هزار دلار

چنین رویدادهایی به عنوان سقوط ناگهانی شناخته می شوند، که در آن قیمت دارایی پایه در یک (یا چند) صرافی در مقایسه با اکثر صرافی ها به طور قابل توجهی کاهش می یابد و بلافاصله بهبود می یابد.

همانطور که در دفعات قبلی که CryptoPotato گزارش داده بود، اتفاق افتاد، قیمت BTC به همان سرعتی که کاهش یافت بهبود یافت.

به طور جداگانه، دامپ فوق الذکر بازار ، که باعث کاهش شدید قیمت دو رقمی برای تقریباً همه کوینها شد، منجر به رَنج شدید معامله گران اهرمی شد.

طبق داده‌های CoinGlass (که قبلاً با نام Bybt شناخته می‌شد)، مجموع لیکوئیدها در مقیاس روزانه بیش از ۲.۵ میلیارد دلار است. تنها در ۴ ساعت گذشته، لیکوئیدها بیش از ۱.۵ میلیارد دلار بوده است.

تعداد معامله‌گرانی که لیکوئید شده‌اند کمی کمتر از ۴۰۰۰۰۰ نفر است و بزرگ‌ترین اُردر لیکوئیدی به ارزش ۲۸ میلیون دلار بوده و در Bitfinex رخ داده است.

 

منبع
cryptopotato
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=8844

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.