۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 16:35

پیش بینی روند صعودی قوی برای ویچین در روزهای پیش رو

02:005۰

در حال حاضر، به نظر می رسد بازار رمزارزها دچار آشفتگی شده است. مثل همیشه، هر بازاری روزهای پرفراز و نشیب خود را دارد و بزرگ‌ترین صعودها بلافاصله پس از خیره‌کننده‌ترین سقوط‌ها اتفاق می‌افتد. طبق داده های CoinGecko و CoinMarketCap، بازار در حال حاضر با مشکلاتی مواجه است.

با این حال، بسیاری از خریداران بلندمدت، سرمایه‌گذاران باتجربه و تحلیل‌گران خبره رمزارزها همچنان نگرش صعودی داشته و تمایل به نگهداری رمزارزهای خود دارند. به عنوان مثال، بسیاری انتظار دارند که قیمت بیت کوین تا زمان کریسمس از ۱۰۰۰۰۰ دلار فراتر رود.

به طور مشابه، بسیاری انتظار دارند که قیمت آلتکوین ها نیز از همین روال پیروی کند. به عنوان مثال، بسیاری انتظار دارند که قیمت اتریوم به زودی از ۱۰۰۰۰ دلار فراتر رود. به همین ترتیب، پیش‌بینی FXStreet برای قیمت VeChain (VET) نیز بسیار صعودی است.

به طور مفصل، این مقاله در مورد اینکه چگونه قیمت ویچین در حال توسعه سه گانه شکست های صعودی است صحبت می کند. در واقع، در مورد شرایط خاصی صحبت می کند که به یک محرک قابل توجه با قدرت بالا اشاره می کند. به طور خاص، این مقاله تاکید می کند که چگونه ویچین در نهایت به یک پیشرو در بازار آلت کوین ها تبدیل می شود.

در حال حاضر، قیمت ویچین دچار یک تله خرسی بزرگ شده است. این به زودی افزایش بیش از ۸۰ درصدی را به همراه خواهد داشت. این بدان معناست که زمان پوزیشن شورت گرفتن به پایان رسیده است. برای شفافیت بیشتر، مقاله سه دلیل اصلی را در مورد چگونگی دستیابی به این پیشرفت در ویچین توضیح می دهد.

به طور خاص، این مقاله به این موضوع اشاره می‌کند که چگونه ویچین در موقعیت منحصربه‌فردی برای بهترین استفاده از سه سیگنال صعودی قدرتمند قرار دارد. در حال حاضر، تریگر هر سه سیگنال بلند مدت پس از ورود ویچین به نقطه مد نظر فرضی، فعال خواهند شد.

این سه سیگنال با ورود قیمت به محدوده ی ۰.۱۲۸ دلار فعال می شوند. و یک روند صعودی را ایجاد می کنند، همچنین یک الگوی مثلث و تله خرسی را تأیید می کند، و در نهایت زاویه نزولی غالب بازار را می شکند که بازار ویچین را به یک روند صعودی تبدیل می کند.

 

در واقع، دیدن اینکه قیمت ویچین در چند روز آینده چگونه خواهد بود، بسیار دیدنی است. از جنبه مثبت، قیمت می تواند بیش از ۰.۲۱ دلار باشد. در مقابل، دیدگاه نزولی می تواند قیمت را به ۰.۰۷ دلار نیز کاهش دهد.

 

منبع
coinquora
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=8863

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.