۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 17:56

تحلیل روند صعودی برای کاردانو در سال ۲۰۲۲ توسط لوکاس مور

02:02۰

معامله گر مشهور، لوکاس مور (Lukas Moore)، مقاله خود را در مورد چرایی پارابولیک شدن کاردانو (ADA) در سال ۲۰۲۲ (۱۴۰۱) به اشتراک می‌گذارد. او با توضیح ماجرای کاردانو از آغاز تا کنون شروع می‌کند و در ادامه توضیح می‌دهد که چرا اکنون فرصتی عالی برای سرمایه‌گذاری در این رمزارز است.

برای شروع، او می گوید که اکوسیستم کاردانو پتانسیل عظیمی برای سال ۲۰۲۲ (۱۴۰۱) دارد. بنابراین، او معامله گران را تشویق می کند تا خود را برای آینده ای سودمند آماده کنند. در واقع، او فرصت های زیادی را که در اکوسیستم کاردانو برای سال آینده ارائه می شود، برجسته می کند.

این مقاله در ادامه به اتفاقات بسیار زیاد سال ۲۰۲۱ (۱۴۰۰) اشاره می‌کند. در واقع، پیشرفت‌های جدید بسیاری در این سال رخ داده است. برای نام بردن از چند مورد، پروژه لایه ۲ سولانا، ظهور میم کوین ها و ظهور پروژه های متاورس است.

با این حال، یکی از مهم ترین پیشرفت ها این واقعیت است که کاردانو قراردادهای هوشمند را منتشر کرد. با این کار، کاربران در اکوسیستم در نهایت می توانند کارهای بیشتری را روی پلتفرم انجام دهند. با این حال، شتاب شبکه بسیار کندتر از انتظار سرمایه گذاران است.

به همین دلیل است که برخی از پروژه ها و سرمایه گذاران مسیر خود را به سولانا و سایر اکوسیستم ها تغییر می دهند. در مقابل، معتقدان واقعی کاردانو در جای خود باقی مانده اند و مشتاقانه منتظر انفجار کاردانو هستند. این به این دلیل است که کاردانو رویکرد آکادمیک تری را در پیش گرفته است.

این پروژه به آرامی و پیوسته راه خود را برای رسیدن به نقاط عطف تعیین شده خود پیش می برد. تا کنون، این تیم هر هدفی را که تعیین کرده است، سر موعد به آن عمل کرده است و حتی یک بار هم شکست نخورده است.

در حالی که ساخت تا مرحله نهایی کند است، اما همچنان به موقع، قوی و ایمن است. ناگفته نماند، جامعه نیز به طور پیوسته در حال رشد است و پروژه های بیشتری راه خود را به پلتفرم باز می کنند.

از زمان راه اندازی شبکه اصلی آلونزو، قراردادهای هوشمند اکنون می توانند در کاردانو مستقر شوند. بنابراین، کسانی که مهارت‌های توسعه فنی دارند شروع به ساخت پروژه‌هایی در کاردانو می‌کنند. با ارتقاء شبکه اصلی بیشتر، این فرآیند حتی ساده تر می شود و کاربران بیشتری پروژه های خود را نیز اجرا می کنند.

بدین ترتیب، این تحلیلگر این مقاله را با برنامه خود برای ریسک کردن با سرمایه ای کوچک برای کاردانو به پایان می رساند. او معتقد است که دستاوردهای کوتاه مدت زیادی وجود دارد و بنابراین کاردانو در سال ۲۰۲۲ (۱۴۰۱) به یک بازار صعودی تبدیل خواهد شد.

 

منبع
coinquora
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=8905

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.