۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 12:38

کاردانو(ADA) به ۱ میلیون استیکینگ کیف پول رسید

01:39۰

اخیراً، کاردانو(ADA) پس از چهار سال از آغاز به کار به ۱ میلیون کیف پول در شبکه خود رسیده است. این در حالی اتفاق می افتد که شبکه در حال تجربه رشد در فضای کریپتو است. علاوه بر این، بر اساس CoinMarketCap، کاردانو به سرعت رشد کرده و به ششمین ارز دیجیتال بزرگ، از نظر ارزش بازار تبدیل شده است.

علاوه بر این، جسی بلونت(Jesse Blount)، سرمایه‌گذار کریپتو، در حساب توییتر خود به چارلز هاسکینسون، مدیر عامل کاردانو(Cardano)، به دلیل موفقیت باورنکردنی آن تبریک گفت.

 

در زمان نگارش این مقاله، ADA با قیمت ۱.۴۰ دلار معامله می شود که با وجود از دست دادن تقریباً ۳۰ درصد از وضعیت قبلی خود در هفته گذشته، یک ارزش نسبتاً منصفانه است. با توجه به اینکه کل بازار کریپتو در حال حاضر به رهبری بیت کوین در حال تلاش برای بهبودی است، این قابل درک است.

از سوی دیگر، معامله گر لوکاس مور(Lukas Moore) معتقد است که کاردانو در سال ۲۰۲۲ سهمی خواهد بود. در واقع، او بررسی خود را با شرح دادن سفر کاردانو و اینکه چرا ADA یک فرصت عالی برای سرمایه گذاری در حال حاضر است، به اشتراک می گذارد. به علاوه، لوکاس فرصت هایی را نشان می دهد که خود را در اکوسیستم کاردانو برای سال آینده معرفی خواهند کرد.

همچنین، یکی از جدیدترین پیشرفت‌ها در کاردانو، انتشار قراردادهای هوشمند آن است. با این رشد، کاربران در این اکوسیستم در نهایت می توانند کارهای بیشتری روی پلتفرم آن انجام دهند. علاوه بر این، با راه اندازی شبکه اصلی آلونزو، اکنون می توان از قراردادهای هوشمند در کاردانو استفاده کرد.

منبع
coinquora
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=8913

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.