۱۹ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 22:11

ثری اروز ۱۵۶ اتر خریداری کرد

01:05۰

صندوق تامینی کریپتو، Three Arrows Capital (3AC)، بیش از نیم میلیارد دلار اتر خریده است، از زمانی که ژو سو(Zhu Su)، مدیرعامل، علنا از ​​این ارز دیجیتال در توییتر انتقاد کرد. آیا این خریدها به این معنی است که او نظر خود را تغییر داده است یا فقط از یک سقوط بازار برای خرید در افت سود می‌برد؟
ژو در یک مسابقه ضد اتریوم بین ۲۰ و ۲۲ نوامبر(۲۹ آبان تا ۱ آذر) در توییتی درباره اینکه چرا اتریوم را علیرغم حمایت از آن در گذشته کنار گذاشته است نوشت.
با این حال، پس از جلب توجه گسترده، نظر او در این مورد برگشت و بیان نمودمن اتریوم و آنچه را که نشان می‌دهد دوست دارم.
در طی ۱۷ روز یا بیشتر پس از این رشته توییت ها، تقریباً ۱۵۶,۴۰۰ هزار اتر (ETH) یا ۶۷۶.۳۷ میلیون دلار به کیف پولی که شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین نانسن با ۳AC مرتبط کرده است، منتقل شده است.
تقریباً تمام وجوهی که در این مدت وارد کیف پول می‌شوند از بایننس، صرافی FTX یا کوین‌بیس منتقل شده‌اند.

ژو اوایل امروز در پاسخ به توییت وبلاگ نویس چینی وو بلاک چین، این تراکنش ها را تایید کرد و گفت که اگرچه لایه اول اتریوم هنوز برای تازه واردان غیرقابل استفاده است.
این کیف پول نشان می دهد که ۳AC اکثر خریدهای خود را در طول سقوط قیمت آخر هفته انجام داده است.
هنگامی که توییت‌های ضد اتریوم منتشر شد، بسیاری از کاربران توییتر معتقد بودند که او در تلاش است پروژه رقیب یعنی آوالانچ (AVAX) را که ۳AC روی آن سرمایه‌گذاری کرده است، پامپ کند. در پاسخ به یک کاربر که پرسید آیا خریدهای اتر به این معنی است که او دارایی‌های AVAX خود را برای ETH کنار گذاشته است، او گفت که هرگز AVAX را نفروخته است.

منبع
cointelegraph
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=9046

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.