۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 17:04

فهرست شدن توکن BPX بلک فوینکس در صرافی های XT.com و Bitrue

02:00۰

بلک فوینکس (Black Phoenix)، یک اکوسیستم جدید ارزهای دیجیتال مبتنی بر بلاک چین با کارایی بالا ترون (TRX)، آخرین به روز رسانی ها را در مورد کمپین فهرست توکن خود به اشتراک می گذارد.

توکن BPX اکنون در صرافی های متمرکز XT و Bitrue در دسترس است

طبق اعلام رسمی که توسط تیم بلک فونیکس (BPX) به اشتراک گذاشته شده است، ارز دیجیتال اصلی مبتنی بر (TRC-20) ترون، BPX، اکنون به مجموعه معاملات اسپات دو صرافی متمرکز اصلی اضافه شده است.

 

 

از ۶ دسامبر ۲۰۲۱ (۱۵ آذر)، توکن‌های BPX به ابزار صرافی بیترو (Bitrue)، یک اکوسیستم ارز دیجیتال متمرکز ریپل(XRP) اضافه می‌شوند. در Bitrue ، توکن BPX در برابر تتر (USDT) فهرست شده است.

این فهرست به دلیل رای گیری جامعه از دارندگان BTR امکان پذیر شد. بیش از ۳ میلیون دلار در BTR به نفع Black Phoenix  قفل شد.

همچنین، توکن BPX توسط صرافی متمرکز XT.com اضافه شده است. بر اساس رتبه بندی CoinMarketCap با ۴۴۴ جفت معاملاتی اسپات ، XT.com از نظر حجم معاملات در بین ۵۰ مورد برتر قرار گرفته است.

علاوه بر این، BPX در صرافی متمرکز VinDAX و پلتفرم جاست سوآپ (JustSwap) ترون محور منتشر می شود. در JustSwap، توکن BPX در مقابل ترون (TRX)، دارایی اصلی بلاک چین ترون (Tron) نیز فهرست شده است.

در اوایل سال جاری، این توکن توسط صرافی‌های متمرکز ارزهای دیجیتال آزبیت (AzBit)، سان سوآپ (SunSwap) و وایتکس (Whitex) فهرست شد. به این ترتیب، تیم Black Phoenix موفق شد توکن خود را در کمتر از شش ماه پس از راه‌اندازی به هفت صرافی اضافه کند.

موارد استفاده بیشتر برای اکوسیستم ترون

در کنار صرافی ها، توکن BPX به کیف پول های ارزهای دیجیتال متعددی مانند ترون لینک پرو (Tronlink Pro)، سیف پال والت (Safepal Wallet)، کلور والت (Klever Wallet)، وایا والت (Via Wallet) و تراست والت (TrustWallet) اضافه می شود.

این اعلامیه‌های فهرست‌بندی قبل از انتشار فناوری مهمی برای Black Phoenix منتشر می‌شوند. تیم آن قصد دارد یک اکوسیستم چند محصولی را منتشر کند که شامل بلاک چین، کیف پول بومی، صرافی، سیستم پرداخت و غیره خواهد بود.

پس از انتشار اولین عناصر اکوسیستم خود، تیم Black Phoenix با ترکیب شگفت‌انگیز ابزارهای دیفای (DeFi)، گیم فای (GameFi) و NFT در بخش متاورس‌ها گسترش خواهد یافت.

منبع
u.today
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=9122

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.