۱۹ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 22:30

فست فود زنجیره‌ای وایت کستل به دنیای ارز های دیجیتال وارد می شود

01:36۰

فهرست برند هایی که به دنیای ارزهای دیجیتال وارد می شوند ، روبه رشد است.
وایت کستل (White Castle) ،فست فود زنجیره‌ای همبرگر در ایالات متحده ، که ۳۷۷ شعبه در ۱۳ ایالت دارد ، در توییتی اعلام کرد که یک نام دامنه در سرویس بستر انتخاب نام اتریوم (ENS) به ثبت رسانده است: whitecastleofficial.eth  جدیدترین نام تجاری است که به دنیای ارزهای دیجیتال وارد می شود.

مشابه دامنه اینترنتی، هر ENS ثبت شده این امکان را فراهم می کند که افراد ، کیف پول های ارز دیجیتال خود و یا سایر راه های مرتبط با Web3 را با بلاک چین اتریوم پیوند دهند. کاربران می‌توانند دامنه‌های خصوصی را خریداری کنند که می‌توانند آدرس‌های کیف پول الفبایی ، جایگزین کنند. از این طریق ، به خاطر سپردن ویا اشتراک‌گذاری آن آسان‌تر شود.
فست فود زنجیره ای صد ساله ،تصویر پروفایل حساب توییتری خود را به توکن غیر مثلی Seahams تغییر داد.

طی سال جاری میلادی ، برند های تجاری سرشناسی از گوچی گرفته تا کوکاکولا و یوبی سافت به دنیای توکن های غیر مثلی (NFT) و متاورس وارد شده اند. بنا بر پیش بینی بانک سرمایه گذاری Jefferies ، دنیای متاورس بزرگترین تحولی در زندگی ما خواهد بود که تا به حال تجربه شده است. مؤسسات حقوقی و معامله گران حقیقی به طور یکسان می توانند از متاورس بهره ببرند. تنها در هفته گذشته، فروش NFT به ۲۹۳ میلیون دلار رسید.

مدت کوتاهی پس از اینکه فست فود وایت کستل ،ورود خود به دنیای ارزهای دیجیتال را اعلام کرد، برانتلی میلگان(Brantly Millegan)، مدیر عملیاتی ENS، در توییتر به این خبر واکنش نشان داد و افزود که در اسرع وقت مقداری از وایت کستل را خریداری خواهد کرد.

منبع
markets.businessinsider
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=9135

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.