۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 16:19

صرافی جمینی به دنبال جایگزینی رئیس APAC در سنگاپور می باشد

01:37۰

بر اساس یک فرصت شغلی در لینکدین در هفته گذشته، صرافی Gemini به دنبال یک مدیر دفتر جدید در سنگاپور است. به گفته دو منبع آگاه، این جستجو پس از آن صورت می گیرد که جرمی ان جی (Jeremy Ng)، رئیس سابق APAC در هفته های اخیر شرکت را ترک کرده است.

ان جی برای کمتر از دو سال در صرافی بود و تنها پنج ماه پیش به عنوان مدیر بخش سنگاپور منصوب شد. همانطور که کوین دسک در آن زمان گزارش داد، صرافی در حال گسترش در سراسر آسیا بوده است.

به نظر می‌رسد که این اهداف با تنگناهای نظارتی مواجه شده‌اند: جمینی همچنان منتظر است تا مجوز پرداخت رمز ارزی خود به همراه ۷۰ شرکت دیگر توسط مقامات پولی سنگاپور (MAS) تأیید شود.

آخرین پست لینکدین می‌گوید شایستگی در برقراری ارتباط با تنظیم‌کننده‌ها در سراسر حوزه‌های قضایی جزء کلیدی این کار است.

سنگاپور قانون خدمات پرداخت را در ژانویه ۲۰۲۰ (دی ۱۳۹۸) تصویب کرد که به شرکت های رمزنگاری، از جمله صرافی ها، اجازه می دهد تا مجوز داشته باشند و در سنگاپور فعالیت کنند.

اما تا به امروز تنها چهار مجوز صادر شده است، در حالی که لیست شرکت هایی که درخواست خود را پس گرفته اند یا درخواست آن ها رد شده است به  ۱۰۰ مورد رسیده است.

سخنگوی جمینی از اظهار نظر در مورد تغییر پرسنل خودداری کرد و افزود که تعهد آن به آسیا تغییر نکرده است.

دفتر صرافی سنگاپور از ماه ژوئیه (تیر) رشد متوسطی داشته است. در آن زمان، جمینی گفت ۳۰ کارمند دارد. در پست جدید لینکدین آمده است که مدیر APAC بر بیش از ۴۰ کارمند در سنگاپور نظارت خواهد کرد.

 

منبع
coindesk
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=9239

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.