۱۵ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 19:12

معاون بانک انگلیس از رشد جایگاه رمزارزها می ترسد

01:32۰

دنیای کریپتو بار دیگر مورد حمله قرار گرفت، اما این موضوع جدیدی در برای جامعه رمزارزها نیست. جان کانلیف (Jon Cunliffe)، معاون ثبات مالی بانک انگلستان، به مردم در مورد احتمال کاهش قیمت رمزارزها هشدار داده است. این دارایی های رمزنگاری شامل رمزارزهایی مانند بیت کوین، اتریوم و سایر آلت کوین های موجود در بازار است.

جان کانلیف توضیح داد:

ما واقعاً باید آستین‌ها را بالا بزنیم و به آن ادامه دهیم، تا زمانی که این موضوع به یک موضوع بسیار بزرگ‌تر تبدیل شود، باید چارچوب نظارتی برای مهار خطرات را داشته باشیم.

او افزود که نگران خطری است که دارایی‌های کریپتو ممکن است در صورت ادغام در سیستم مالی اقتصاد به همراه داشته باشد. او گفت:

من فکر می‌کنم نکته‌ای که باعث نگرانی می‌شود این است که چه زمانی با سیستم مالی ادغام می‌شود، زمانی که یک اصلاح قیمت بزرگ می‌تواند واقعا بر سایر بازارها تأثیر بگذارد و بر بازیگران تثبیت شده بازار مالی نیز تأثیر بیشتری بگذارد.

در اخبار دیگر، سیاستمداران در آمریکا نیز بر عقیده خود در مورد بازار رو به رشد رمزارزها تاکید کردند. به طور خاص، سناتور الیزابت وارن از ایالات متحده آمریکا در یک پست توئیتی توضیح داد که رمزارز می تواند به مصرف کنندگان و اقتصاد آسیب برساند.

استیبل کوین ها برای مصرف کنندگان و اقتصاد ما خطراتی ایجاد می کند. آن ها یکی از مخوف ترین بخش های دنیای رمزارزها، دیفای را پشتیبانی می کنند، جایی که مصرف کنندگان کمترین محافظت را در برابر کلاهبرداری دارند. رگولاتورهای ما باید قبل از اینکه خیلی دیر شود، در مورد مهار آن جدی باشند.

منبع
coinquora
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=9318

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.