۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 17:21

نهنگ ها بی وقفه شیبا می خرند

01:22۰

تازه ترین داده‌های WhaleStats حاکی از آن است که علی‌رغم افزایش کلی قیمت شیبا اینو (Shiba Inu)، این میم کوین همچنان در رادار نهنگ‌ها باقی مانده است. البته طبق داده‌های CoinGecko، قیمت شیبا در ۲۴ ساعت گذشته ۳.۸۲% کاهش نشان داده و با قیمت ۰.۰۰۰۰۳۱۶۵ دلار در حال ترید شدن است.

اکثر ارزهای رمزنگاری شده امروز شاهد افت قیمت و از دست رفتن ارزش خود هستند زیرا گزارش های مربوط به ممنوعیت ارزهای دیجیتال در روسیه، ذهن سرمایه گذاران را به شدت به خود مشغول کرده است.

معیارهای ارائه شده توسط وب سایت نظارت بر فعالیت نهنگ ها، یعنی WhaleStats نشان می دهد که نهنگ های SHIB از شرایط فعلی بازار برای خرید و انباشت این توکن با حداقل قیمت استفاده می کنند.

طبق آمار ارائه شده توسط این پلتفرم، شیبا اینو در بین ۱۰ توکن برتر خریداری شده در ۲۴ ساعت گذشته قرار داشته و بزرگترین پوزیشن دلاری به این توکن تعلق دارد. به علاوه اینکه شیبا اینو در رتبه دوم از ۱۰ دارایی برتر و مورد علاقه نهنگ ها قرار گرفته است.

پرایس اکشن شیبا اینو

با قیمت فعلی، SHIB بیش از ۶۰ درصد نسبت به بالاترین سطح تاریخی قیمت خود یعنی ۰.۰۰۰۰۸۶۱۶ دلاری که در ماه اکتبر (مهر ماه) ثبت شد، کاهش یافته است. هرچند طبق داده‌های CoinGecko، توکن SHIB در سال ۲۰۲۱ با رشد نجومی ۵۶,۳۴۲,۴۰۰ درصد نسبت به پایین‌ترین سطح خود یکی از توکن ها با بهترین عملکرد در سال جاری محسوب می شود.

منبع
u.today
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=9335

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.