۱۵ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 18:13

نگاهی کلی به وضعیت بازار رمزارزها ۱۴۰۰/۰۹/۲۷

02:58۰

بیت کوین به پایین ترین سطح قیمت طی ۱۴ روز گذشته رسید

همین دو روز پیش بود که فدرال رزرو ایالات متحده اعلام کرد که تغییری در نرخ بهره نخواهد داد و همین خبر باعث افزایش قابل توجهی در قیمت بیت کوین شد.

این ارز دیجیتال که در آن زمان با قیمت ۴۶۵۰۰ دلار معامله می شد، در عرض چند دقیقه به ۴۹۵۰۰ دلار رسید. درست وقتی جامعه امیدوار می شد که BTC بالاخره می‌تواند بر سطح روانی ۵۰۰۰۰ دلاری غلبه کند، خرس‌ها دوباره به بازی بازگشتند.

پس از آن، بیت کوین به تدریج شروع به ریزش کرد و این بار این دارایی تا مرز ۴۵۵۰۰ دلار سقوط کرد که پایین ترین مارک قیمت از زمان سقوط عظیم بازار در روز ۴ دسامبر (۱۳ آذر) بود.

علیرغم بهبود هزار دلاری که از آن زمان حاصل شده است، بیت کوین هنوز به رنگ قرمز دیده می شود و ارزش بازار آن بسیار کمتر از ۹۰۰ میلیارد دلار است.

جهش ۹ درصدی AVAX

درست همانند بیت کوین، اکثر آلتکوین ها نیز دیروز روند رو به کاهشی را در پیش گرفتند اما پس از آن، بخش زیادی از زیان وارد شده را جبران کردند. در نتیجه، بیشتر آنها در مقیاس ۲۴ ساعته وضعیت نسبتاً ثابتی را نشان می دهند.

اتریوم، بایننس کوین و ریپل کمی سبز هستند. هرچند اتریوم همچنان زیر مارک ۴۰۰۰ دلاری ایستاده است بایننس کوین زیر ۵۳۰ دلار است و XRP کمی بیش از ۰.۸ دلار قیمت دارد. در مقابل، سولانا، کاردانو، پولکادات و شیبا اینو ضررهایی جزئی داشته اند.

بازار27 - نگاهی کلی به وضعیت امروز بازار رمزارزها (27 آذر)

اوالانچ بار دیگر مهم ترین برنده بازار شد. AVAX  با ۹ درصد افزایش دیگر، اکنون با قیمتی بالای ۱۱۰ دلار معامله می شود. از زمانی که پلتفرم بلاکچین پشتیبان این ارز خبر دسترسی USDC بر بستر این شبکه را منتشر کرد، این دارایی ۴۰ درصد افزایش یافته است.

امروز چند توکن دیفای عملکرد چشمگیری داشته اند. برای مثال افزایش ۲۵ درصدی YFI، افزایش ۱۵ درصدی Curve DAO Token و جهش ۱۳ درصدی Aave این رمزارزها را از سایرین متمایز کرده است.

منبع
cryptopotato
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=9357

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.