۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 13:47

تحلیل کاردانو ۱۴۰۰/۰۹/۲۷

03:00۰

رمزارز کاردانو(ADA) از زمان آغاز روند نزولی در سپتامبر(شهریور) سال جاری ، شرایط مساعدی را به دنبال نداشته است اما از آنجایی که سال جاری میلادی روبه پایان است، به نظر می رسد که کاردانو می تواند از سال ۲۰۲۲ ، روند صعودی خود را آغاز کند که از هفته آینده می توانیم آغاز آنرا ببینیم. سطح ۱.۱۴ دلاری به عنوان سطح حمایتی سرمایه گذاران شناخته می شود زیرا سطح S1 ماهانه که بالاتر از این حمایت قرار دارد ، به اعتبار آن می افزاید. بنابراین ، قیمت کاردانو به این زودی ها به زیر آن ، کاهش نخواهد یافت.

به دنبال احساسات نزولی بازار در هفته گذشته و پس از تصمیم نه چندان تند بانک مرکزی ایالات متحده، احساسات ۱۸۰ درجه به نفع رویکرد ریسک پذیری تغییر جهت داده است. این امر منجر به افزایش حجم معاملات خرید شده است، به طوری که خرس‌ها در تلاش هستند که قیمت را طی روند نزولی خود حفظ کنند. انتظار می رود در هفته آینده شاهد یک شکست صعودی باشیم که ADA ،طی آن از سطح قیمتی فعلی رشد می کند و یک سوم از ضرر های حاصل شده از ماه سپتامبر را جبران خواهدکرد.

ADAUSD 2021 12 17 15 58 58 637753707173608308 300x155 - تحلیل تکنیکال کاردانو؛ شنبه 27 آذر
نمودار هفتگی جفت ارز ADA/USD

از سوی دیگر ، با ادامه روند نزولی ،انتظار می رود سطح ۱.۱۴ دلاری ، تحت فشار قرار گیرد. تثبیت قیمت زیر این حمایت ، ADA را در مسیر کاهش به سمت سطوح ۰.۸۰ دلار و ۰.۷۱ دلار قرار می دهد. این ناحیه ، از ماه فوریه(بهمن ۱۳۹۹) به عنوان سطح حمایتی کاردانو عمل کرده است. با رسیدن قیمت به این ناحیه ، شاخص RSI به ناحیه فروش اشباع کاهش می یابد و ادامه روند نزولی توسط خرس ها محدود می شود.

 

منبع
fxstreet
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=9368

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.